Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párkapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párkapcsolatomat illetően?

Figyelt kérdés
Igazából nehéz is konkrét kérdést megfogalmazni, de kíváncsi vagyok, hogy ti miként látjátok illetve volt-e már hasonló veletek. A szerelmemmel tulajdonképpen jól megvagyunk, kapcsolatunkat a felejthetetlen pillanatok tartják össze - közös út, együttalvás, hatalmas szex -, de ezek között olyan "nyugalmi állapot" van, azaz kevesebbet találkozunk és valahogyan nem érzem, hogy örökké az enyém lehet. Fontos megemlíteni, hogy mindketten fiúk vagyunk és Szegeden élünk, aminek azért van jelentősége, mert viszonylag nagy város. Szóval sokat sétálunk, mert ugye nem mindig adódik lehetőség arra, hogy náluk vagy nálunk legyünk. Ráadásul most nyáron, sok időnk lesz, de valahogy még sem számolhatok azzal, hogy több lehetőségünk lesz együtt lenni lakásban. Ti is éltetek már át hasonló bizonytalan fázisokat a kapcsolatotokban?
2009. jún. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra célzol, hogy bár minden jó és együtt vagytok, de nyáron az "együttlétek" kevesebbek lesznek, s emiatt elveszíted?

Ha igen, akkor el kell neked mondanom, hogy az életünkben soha semmi sem biztos, ezért minden pillanatát élvezni kell ha vele vagy éld minden percedet úgy mintha az utolsó lenne, de amíg nem adódnak olyan okok, ami miatt tényleg kétségbe eshetsz, addig ne is foglalkozz velük, magadnak ártasz és a párodnak!! Szerintem mindig vannak olyan időszakok, amikor az egyik fél elveszti a bizalmát, a hitét, de "hát" ezért van a másik fél, aki megerősít, nem?:D Ha nem így értetted, akkor bocsi :S

2009. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Tetszik, és próbálom megfogadni, bár nehéz az embernek hirtelen megváltozni a szemléletében. Ráadásul önértékelési problémáim is vannak, ami az eleve bizonytalan helyzetben még inkább megingat.
2009. jún. 13. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos saját tapasztalat alapján nagyon nem beszélhetek, mert eddig mindig az ment, hogy valami vagy nagyon tuti, vagy tönkrement, de köztes fázisokkal nem találkoztam.de ennek oka a sok rövid kapcsolat és az 1-2 hosszú és rossz:D

De úgy gondolom, ha köztetek lelkileg nincsen gond, szóval szeretitek egymást és meg tudjátok beszélni a dolgokat akkor nincs miért aggódnotok.

Mennyi ideje vagytok együtt? csak mert, az, hogy nem érzed, hogy örökké a Tiéd lehet, egy kicsit hervasztó. bár úgy gondolom, hogy ez valószínűleg az önbizalomhiányodból fakad. Nem lehet, hogy nem kettőtök között van a gond, hanem magaddal nem tudsz egy s mást tisztázni? szerintem beszélj vele erről, ha tudja, hogy nem bízol eléggé önmagadban, lehet, hogy többször megerősít majd Téged. értsd úgy, hogy többet dícsér kevesebbet kritizál. ami nagyon-nagyon sokat tud számítani, főleg az ember párjától!!!!!

A másik, szex.. ha jól vettem ki, keveset tudtok együtt aludni és kevés a szeretkezés is. na ez viszont nagy gond lehet. magamból kiindulva, ha nem szeretkezek eleget a párommal, rohamosan elkezdenek nőni a problémáim, ezerszer sértődékenyebb leszek, minden sokkal jobban fáj... a szexualitást én az egyik legfőbb összetartó erőnek érzem, persze, lehet, hogy túldimenzionálom. Ezt próbáljátok a lehető leggyorsabban megoldani!!

A nyárra meg tekints úgy mint számtalan lehetőség:) fesztiválok nyaralás, együtt kirándulás. Gondolkoztál már kempingezésen? az nem is drága... esetleg egy hétvége kettesben az isten háta mögött? turbózd fel a nyaratokat és ne félj:)

2009. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!