Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly aggályaim vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly aggályaim vannak a párom méretét illetően. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk még nem feküldtünk le. Mindketten 19 évesek vagyunk. Szóba jött a szex téma, hogy ideje lenne már elkezdeni. Erre közölte hogy hát neki nem valami nagy a pénisze mindössze 12cm. Köpni nyelni nem tudtam mert még nem volt dolgom ekkorával, előző barátomnak sokkal nagyobb volt. Valakinek tapasztalat? Feküldjek le vele?
2010. okt. 8. 08:20
1 2
 1/13 andimama ***** válasza:
Szereted? Komoly a kapcsolatotok? Mert akkor ilyen fel sem merül. Akkor vagy annyira megértő, hogy elfogadod és lefekszetek. Természetesen ha nem működik megfelelően, vagy nem megy a szex, sajna azt majd a kapcsi is megsínyli és akár vége is lehet, de egy próbát megér, hogy mit tud vele kezdeni. Szóval amit az érzéseid diktálnak. :)
2010. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nagyon gáz ez a méret? :S
2010. okt. 8. 08:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Már az nagy dolog, hogy idáig eljutottatok, mert a hasonló pasiknak 0 önbizalma lenne, és szüzen halna meg. Valószínűleg ő is nagyon kilehet emiatt, de mégis küzd érted.
2010. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 andimama ***** válasza:

Nem a legnagyobb az biztos. Állítólag 16 cm az átlag, de szerintem nem ez a lényeg, hanem hogy hogyan működik, mit tud a gazdája vele. :)

De ha szereted akkor megpróbálod legalább. Aztán majd kiderül mi a valós helyzet.

2010. okt. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nagyon gáz ez a méret?

Most komolyan... Neked bejön? azt kész...

Próbáld, meg és meglátod. Lehet tök szűk vagy és összeilletek.

Mielőtt majd végleges következtetést levonsz,m azért várj még egy kicsit. Én azt figyeltem meg, hogy a nemi szervek idővel "idomulnak" egymáshoz.

2010. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legalább könnyen tudod mélytorkozni XD Egyébként lehet a 12 centijével jobb az ágyban mint az előző pasid a 20-al...
2010. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Pedig köphetnél, mégpeig a tükörképedet. Az átlag 12,9-15,3 cm az orvosok szerint. És az lehet, hogy te vagy szétb*szva az előző barátod által.
2010. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elárultad magad! Ha igazán kötődnél a fiúhoz, -szeretnéd- ez a kérdés fel sem merült volna!!!!!!Csak a magad élvezetét keresed. Csodálatos dolgokat tudnak művelni velünk, nőkkel akár a 12cm-es pasik...csak hogy tudd.....de ha neked csak a dákó f...uak jönnek be, hagyd a kis cukit meg másnak, aki megbecsüli!!!!!
2010. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Férjemnek ekkora a mérete és eszméletlen jó vele a szex. Nagyon figyelmes és odaadó az ágyban. Soha nem érdekelt, hogy ekkora a farka, nagyon szeretem őt. Ha jó vele a szex, nem mindegy?

Próbáld ki vele a szexet, ha nem jön be pár alkalom után, akkor hagyd ott, de ha igazán szeretnéd ez a kérdés nem merült volna fel benned. Meg se próbálod és elhagynád?

2010. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a srácot, talál magának majd egy rendes csajt, aki megbecsüli, és nem a farkáért van vele.

Ha valakit szeretsz, akkor olyannak szereted, amilyen, és nem olyannak, amilyennek szeretnéd, hogy legyen.

Egy pasinak bármekkora is a farka, ha kicsi, ha nagy, mindkét esetben felejthetetlen élményeket tud nyújtani, ha tudja használni.

Márpedig nem a méret a lényeg - én ezt mondom.

Tudom, hogy most sokan arra gondolnak, hogy unyanmár, ne akard nekem bebeszélni ezt, igenis a méret számít. Hát nálam nem.

L/20

2010. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!