Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném nem vagyok tinilány. Szerelmes vagyok egy férfiba. Eleinte ő is akart sztem mert azonnal érezhető volt a kölcsönös vonzalom. Miután talákoztunk egyszer utána sokszor hívott, de nem vettem föl, mert teljesen bepánikoltam, mert régen nem volt már komolyabb kapcsolatom( 2éve)pedig tökéletes a szememben. azóta találkoztunk még 1x, volt együtt alvás egyszer. aztán bunkón viselkedett és nem foglalkoztam vele. DE! utána keresett még, de pont nem tudtam vele találkozni sajnos. azóta nem foglalkozik velem, sztem azt hitte nem mondok igazat.:(:(:( eltelt azóta pár hét, pár napja próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de nem regált semmit. ebből gondolom, hogy már nem akar velem semmit.nem is eröltetem tovább megértem őt. de állandóan rá gondolok, vele álmodok.:S:S:S Sajna nálam nem jön be a kutyaharapást szőrével (próbáltam másik fiúval lenni nem ment) vki segítene tanáccsal hogyan verjem ki a fejemből?
2012. márc. 23. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy verd őt ki a fejedből, hogy mindig tartsd szem előtt a következőt: ha egy pasas igazán odavan érted, minden követ meg fog mozgatni, hogy veled lehessen.
2012. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, igazad van
2012. márc. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!