Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam, r. ibanc vagyok. Miért is?

Figyelt kérdés

Egy pasi rám hajtott, de egyáltalán nem az esetem, számomra nem vonzó és nem is tartom jó pasinak sem. Nem tápláltam benne reményt egyszerűen megmondtam,hogy nem akarok tőle semmit sem és még azt sem mondtam,hogy "de naaa legyünk barik *.*" Lek.urvázott és pénzéhes is vagyok.

Miért gondolkodtok így fiúk? (akinek nem inge..)


2012. márc. 22. 18:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is törődj vele, azokné az embereknél akiknél nagyon alacsonyan van az önbecsülés, és megpróbálkozik egy lánnyal, de az elutasítja (tételezzük fel, hogy rendesen), akkor ilyen reflekszből lek*rváz, hogy bemesélje magának, hogy nem az ő hibája hanem a tied. A reakciód teljesen korrekt volt, nem püfölted a földbe és nem is hülyítetted. Gyakorlatilag, ha normálisan (nem flegmán vagy lenézően) mondtad neki akkor te tökéletesebb választ már nem is adhattál volna.

Úgyhogy ne is törődj a véleményével.

2012. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"84% te olvasd már el az egész kommentemet..de bírom, ha valaki kivesz egy-két szót egy mondatból és dobálózik vele."


Én elolvastam az egész kommented, csak viccnek szántam :).

2012. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe

Ribanc az aki mindenkivel összefekszik

Mocskos ribanc az aki mindenkivel csak veled nem.

2012. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!