Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasítottam, de mégis kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam, de mégis kéne, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja csókolóztam egy sráccal és azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne, de én akkor még nem voltam biztos benne, ezért visszautasítottam és abban maradtunk, hogy továbbra is találkozunk barátokként és még lehet belőle valami. Már én is szeretnék vele összejönni, hogyan adjam ezt a tudtára? Legutóbb én hívtam el, hogy találkozzunk, mivel nem szoktam ilyet tenni, gondoltam majd veszi a lapot, felbátorodik és nyomulni fog, de most is haverként viselkedett. Mit kéne tegyek, hogy rájöjjön, hogy akarok tőle valamit? Egyszerűen mondjam meg neki? Vagy ez azt jelenti, hogy már lehangolódott a dologról?


24/L


2011. dec. 22. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg.

..."néma gyereknek az anyja sem érti a szavát"

2011. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24 évesen ennyi eszed van?
2011. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel egyszer már elhajtottad, érthető, hogy bizonytalan. Beszéld meg vele.
2011. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"néma gyereknek az anyja sem látja a fától az erdőt"
2011. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csokold meg. Szerintem abbol tudni fogja.
2011. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehangolódott?Kikosaraztad,még szép,hogy le van hangolva.Simán fel tudod hangolni,csak adj egyértelmű jeleket,öleld meg,csókold meg,súgd a fülébe hogy áj láv ju béjbi!
2011. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutogasd el neki b.meg! Ennyi eszed van 24 évesen? Visszautasítottad, most már kéne, de azért találja ki a gondolataidat.
2011. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A következő talinál valami személyesebb hely kellene.Tehát ahol nincs körülöttetek annyi ember,pl vmi olyan beülős hely,ahol kis blokkok-fakkok vannak az üléseknél,vagyis jaj nem jut eszembe a neve mi az,tehát a padoknak van támlájuk,és így nem vagytok mások szeme előtt közvetlenül... hangulatvilágítás van stb....és ott neked kellene kezdeményezni egy csókot,vagy pedig elmondani a szemébe,hogy vonzódsz hozzá.Ez elég merész lépés és nagy dolog,de szerintem nincs vesztenivalód.Vennie kell már a lapot:)
2011. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!