Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SÜRGŐS, Segítség kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

SÜRGŐS, Segítség kellene menthető még a helyzet?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy mostanság sok volt a vita köztem és a párom közt a szüleim miatt. Szakítottunk de a kapcsolatunk megmaradt. ha találkoztunk csókolóztunk ölelkeztünk szerettük egymást. de tegnap írogatni kezdte hogy keressek mást hogy ne várjak rá. És én egy idő után annyira kétségbe estem hogy ezt írtam neki: *én leszek a föld egyetlen nője aki gyermekkora óta gyermekről áhitozik mégsem lesz soha anya. *


Ez egy nagyon aljas és érzéketlen húzás volt valóban de felindulásból tettem és bocsánatot kértem. Milliószor de egy kis r*** nek tart:( szerintetek valahogy visszaszerezhetem őt? :'(


16L 18Fiút.


2012. márc. 22. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes...
2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hogy 8 hónapja együtt voltunk.


1. kommentelő: Mi gyerekes?

2012. márc. 22. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem leszek jó helyette? :D
2012. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld túltenni magad ezen . tök felesleges szerelmi bánatba csöppenni és medencévé sírnod a szobád. a fiú egyértelműen talált más csajt
2012. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez elég szimpla képlet.

Csávó ürügyeket keresett a szakításra, majd írtad ezt a nem túl értelmes mondatot, aztán erre rácuppant, mintha ez konkrét válóok lehetne.

Teljesen mindegy mi a baja, a lényeg, hogy veled többet már nem nagyon akar lenni. Kár lenne utána futni.

20L

2012. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csinálok neked gyereket pár év múlva.
2012. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( Értem:( köszönöm a válaszokat:( Megpróbálom de kétlem hogy menni fog:(
2012. márc. 22. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi lehet, amit a kettővel előttem szóló írt, mert az az anyás mondat nem értem, hogy jön a ribancsághoz? A kettőnek semmi köze egymáshoz, ergo, ez csak egy ürügy, hogy eltávolítson magától. Aki itt aljas, az a pasi, nem őszinte veled, nem mondja ki a frankót, hanem úgy csűri-csavarja, hogy a végén mindenképpen azt mondhassa, hogy te hibás vagy valamiért, még ha nem is igaz.
2012. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel a mondattal semmi gond nincsen, tényleg csak ürügy. Rakd ki, mielőtt ő teszi meg, legyen büszkeséged.
2012. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menjél pasizni, hagyd a francba azt a srácot! Fiatal vagy még és nem ez lesz az első pofon, amit kapni fogsz. De ilyen az élet...
2012. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!