Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem annyira biztosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem annyira biztosan, hogy Ő az Igazi?

Figyelt kérdés
Volt barátommal 1 éve szakítottunk, de ez alatt az 1 év alatt többször összejöttünk meg kavartunk. Most úgy néz ki lesz egy komoly kapcsolata egy lánnyal. Amióta ismerem (másfél éve) érzem, hogy ő az igazi és ezt semmilyen veszekedés semmilyen más sok nem változtatta meg bennem ezt az érzés, hogy mi összetartozunk. Ezt neki is elmondtam számtalanszor és amig együtt voltunk ő is igy gondolta. Miért érzem azt annyi fájdalom után is hogy ő kell ő az igazi? Más fiúra rá se bírok nézni... Nagyon sok mindent megérzem vele kapcsolatban, hogy milyen kedve van sőt anno aztis megéreztem amikor csajozott. Furcsa kapocs van köztünk. És most hogy lesz egy új kapcsolata félek, hogy végleg elveszítem... Szerintetek várjak rá ha ennyire érzem, hogy ő kell?? Az az igazság hogy az én érzéseim sokszor be szoktak jönni nekem párkapcsolat téren. Itt például arra gondolok, hogy ránézek és párra és megmondom magamba, hogy meddig lesznek együtt és ez már többször is bejött nekem. Szeretem őt és én lennék a legboldogabb ha örökké az enyém lehetne! Én 20 éves vagyok ő 22.
2012. márc. 20. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert idealista vagy, ennyi. Majd kinövöd.
2012. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na még egy remek felfogású lányka.

Te, pasim exe tök ugyanilyen mint te. Kvára idealizált világában ők egy tökéletes pár. Ők összetartoznak, jóisten egymásnak teremtette őket, én csak egy mellékes tényező vagyok, ami "véletlenül" becsúszott, mert amúgy majd idővel, ha ő elég kitartó, úgyis elkotródik a búsba.

Mellékes, hogy barátom megmondta neki, hogy köztük minden tönkrement, ami tönkremehetett, hogy szerinte nem százas, hogy kezeltesse magát, hogy nem érdekli, hogy ő új életet kezdett, hogy HAGYJA már békén...

Nem, a csaj szentül hiszi, hogy ők összetartoznak.


Na ennyit a tanmeséről. Ha annyira a jóisten is neked szánta volna, most nem mással lenne. Gondolkodj el ezen.

2012. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!