Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében, hogy a jelenlegi nője eltűnjön a pasi életéből, akit szeretek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mondjuk semmit? aljas egy dolog az ilyesmi.
2012. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Történt már köztetek valami, vagy csak úgy spontán úgy ítéled meg, hogy te lennél a neki való? Hadd döntse el a pasi, akit állítólag szeretsz, hogy kivel akar lenni. A saját dolgaiddal foglalkozzál. És igeeeen! Meg tudtam állni, hogy ne mondjak rád semmi ocsmányat.
2012. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

Ej de sokan szedik le szegeny lanyrol egybol a keresztvizet... mintha aztan csak az o dontesen mulna hogy a ferfi lecsereli e a "jelenlegi not".

Ferfikent utalom azokat akik igy gondolkodnak, akaratnelkuli manipulalhato babnak tartjak es egyaltalan nem tisztelik a ferfiakat. Annyira mint az utakon az onkentesrendoroket, csak ezek onkentes erkolcsi rendorok.

Es ha mar regen rossz a kapcsolat? Ha csak azert vegetal meg mindig, mert a ferfi ugy erzi hogy nincs mas es nem akar egyedul maradni? Talan ilyen szempontok csak noknel jatszanak?


A kerdesre valaszolva: ne azon igyekezz hogy a no eltunjon, ne vegyel tudomast a letezeserol. Ha a no egy sarkany, te legyel kedves. Vedd eszre mi az ami leginkabb hianyzik a mostani kapcsolatbol. Ereztesd vele, hogy te megadnad neki azt, amit a masik nem.

Egyszeruen legyel ott, legyel vele, beszeld meg vele a dolgait, erezze a tamogatast.

Ennyit kell tenni, nem tobbet: elobbutobb eszre fogja venni, hogy sokkal szivesebben van veled, es akkor a masik no nem "eltunni" fog, hanem le lesz szepen cserelve.


Persze ez csak akkor mukodik, ha valami miatt az a kapcsolat tenyleg rossz.

Ha a kapcsolat jo, akkor nincs semmilyen modszer. Viszont egyik esetben sem leszel "szemet", mert ha tortenik valami akkor nem te voltal a hibas, elvegre nem neked van baratod hanem neki baratnoje; ha meg nem tortenik semmi, akkor mirol beszelunk?


Miert lenne az hibas aki amugy szabad ember? Az a hibas aki el van kotelezve es megszegi ezt. Ha gyorshajtok akkor talan az auto vagy az ut a hibas amiert engedi?


Vegiggondolva: egy esetben lehetne aljassag vagy mocsok dolog: ha a kapcsolat jo, es nem tortenik semmi, de azert egy kosza numera osszejon, amikor epp nehezebb idoszak van, hullamvolgy, es ezt kihasznalnad.

Persze itt sem te vagy az elkoveto, csak a lehetoseg. De gondolom nem ennyi a szandekod.

2012. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Na nehogy már megvédd. Tiszta röhej. Igen a pasi is szemét ha félremegy de az is szemét aki rámászik egy pasira miközben tudja h van barátnője.

Másrészről én gerinces ember vagyok és nem "vegetálnék" valaki melett csak azért mert nincs más. Ha nem jó vele elhagyom. Megtettem már többször is. 2 éves kapcsolatot is otthagytam. És ugyan ezt a tisztességet elvárom a férfitól is akivel együtt vagyok

2012. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjuk, hogy mi történt köztük, de ha valaki belemegy egy szeretői viszonyba, az viselje a következményeit, érje be azzal a státusszal, amit kicsikart magának, ne pattogjon. Maximum az előtt lehetnek elvárásai, hogy bármi is történt volna. A pasinak joga van eldönteni, hogy a szeretője akar csak lenni, el akarja-e hagyni a párját és mással kezdeni, vagy simán nemet mond a kisasszonynak. Ha viszont az ég világon semmi sincs köztük, csak egy elkényeztetett liba újabb kis vágyálma, hogy birtokoljon valakit, akkor meg pláne nem lehet egy szava sem. Akárhogy is, a csajsziban nincs semmi védeni való. A pasiról meg nem tudunk semmit. Egy biztos, a csajnak semmilyen alapon nincs joga ahhoz, hogy beleavatkozzon a kapcsolatba. Akár dugja a pasi, akár nem.
2012. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Vegiggondolva: egy esetben lehetne aljassag vagy mocsok dolog: ha a kapcsolat jo, es nem tortenik semmi, de azert egy kosza numera osszejon, amikor epp nehezebb idoszak van, hullamvolgy, es ezt kihasznalnad. "


Nem, ez minden esetben aljasság, ha az a cél, hogy miattam hagyjanak ott valakit. De persze kinek mi fér bele az értékrendjébe. Sajnos a legtöbben azt az értékrendet képviselik amit te. Félek, ez ellen nincs mit tenni, úgyhogy nem is siránkozok rajta. Nem vagyok keresztény, de azért a 10 parancsolatban van néhány jó rész, például az, nem szó szerint idézve:) hogy koccolj felebarátod házastársáról (manapság ezt párkapcsolatra is kivetíthető, akkoriban még a házasság volt a divat, ilyen szempontból kicsit elavult). Úgy tisztességes egyedül, hogy ha addig nem engedi, hogy akár egy csók is elcsattanjon, amíg kapcsolatban van. Kihasználni egy hullámvölgyet meg egyenesen undorító.

2012. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

(én írtam az eredeti kérdést)

Igen, történt köztünk valami.

És egy olyan paliról van szó, aki egyedülállóként hirdeti magát, nekem is azt mondja/mondta mindig, hogy nem jár senkivel, nincs senki konkrét...

De én kiderítettem, hogy mégis van az a nő.

Csak addigra már beleszerettem a pasiba. Ha előtte tudom, hogy van vkije, persze, hogy nem mentem volna bele semmibe.

2012. márc. 20. 14:45
 18/20 anonim ***** válasza:
már megbocsáss, de te vagy a hülye, ha kiderült, hogy átvert, becsapott, és nem hogy kiábrándultál volna belőle, hanem még ezek után is utána áhítozol...
2012. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szóval van egy pasi, aki hazudott neked, és azt gondolod erre megoldásnak, hogy levakarod róla a nőt, ezzel utólagosan igazzá téve a hazugságát.

A társkeresőkön nem kell mindent szó szerint venni, főleg ezt nem.

Ismerem azt a világot, a nők 70, a pasik 90 %-a max 1 numerás dologra gondol, kb a fele talán örülne egy tartósabb szexkapcsolatnak.

2012. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

És neked egy olyan pali kell, aki ilyet megcsinál? Ha ennyi eszed van, már ne is haragudj, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy kitálalsz a barátnőjének, aki még mindig mit sem sejt, és ezzel hátha sikerül megszabadítanod szegény nőt ettől a tetűtől. Utána boldogan élhetsz vele, amíg veled is ugyanezt el nem játssza, mert megtenné, erre akár már most mérget vehetsz. És szerintem egy ilyen pasival, nem is kéne rá sokat várnod, hogy megcsaljanak. Ha ez minden álmod, akkor te pontosan ezt a palit érdemled, és utána majd ne gyere sírni, hogy Megcsalt a pasim. Ti mit tennétek? Hogyan tudnám elérni, hogy a jelenlegi szeretője eltűnjön az életünkből?

Erre készülj fel azért!

2012. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!