Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Van egy pasi,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Van egy pasi,5 évvel idősebb nálam, ha fent van facen, majdnem mindig beszélünk, viszont ő nem nagyon írja hogy talizzunk, nem értem mit akarhat.

Figyelt kérdés
Mert az biztos hogy tetszek neki, én jeleztem neki hogy ő is tetszik nekem, viszont nem hitte el nagyon.. Azt hitte hülyíteni akarom, de tudattam vele hogy nem. Egyébként zavarja hogy sok pasi ír nekem, viszont mondtam hogy velük nem taliznék, és nagy nehezen beszéltünk meg egy talit, ami nem fog menni, mert külföldre megy. Mit szeretne tőlem vajon.. :/
2012. márc. 19. 21:40
 1/7 Carlsokolbász ***** válasza:
Semmi egyéb ami több a testednél és egy éjszakánál...
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha külföldre fog menni akkor inkább nem mennyetek bele egy távkapcsolatba, mert ahoz bizalom és kitartás kell, sok fájdalommal jár. Kitudja h ő külföldön kivel mit csinálna... XD
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másfél hónapra dolgozni megy.
2012. márc. 19. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne, és kibírod azt az időt akkor talán van értelme egy kapcsolatnak, de én nem élném bele magamat teljesen :)
2012. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, és megvárom. :) Sajnos nem tudom nem beleélni magam, tul sokat gondolok rá, pedig annyira nem érdemelné meg..
2012. márc. 19. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira határozott,ill nem mer lépni irányodba.Valami oka van biztos.

Szerintem próbálj meg még határozottabb jeleket küldeni felé.Az lenne a legjobb,ha elkezdenétek sms-ezgetni,az sokkal személyesebb hidd el!

2012. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a számát, azt el se kérte..
2012. márc. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!