Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez igy nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez igy nem nagyon fog mar menni!

Figyelt kérdés
A baratommal eleg gyakran talalkozunk es hat .....otthon az unokatestveremmel eleg sok baj van(18 eves lesz)szoval azt mondjak rola hogy kurva meg minden hujeseget csinal es mar az egesz csalad tonkre van menve es amikor elmegyek a baratommal mondjuk setalni vagy valami mas egyszeribol ramjon a siras es rogton a csaladomra gondolok.En megprobaltam figyelni a baratomra nem gondolni a csaladomra de mar nincs ojan talalkozas hogy ne sirjak.o tud mindent mert elmondtam neki es o is azt mondja hogy egy nagy kurva az unokatestverem.O probal vigasztalni de nem megy es akkor aztan elmegy a kedvem es minden szar.Es mar nem nagyon birjuk hogy enyit sirok.Nem tudom mi lesz.Es nem csak a csaladom jut eszembe hanem meg egy tortenet amit nem tudok feldolgozni.Segitsetek mert nem tudom mi lesz velem mostanaba nagyon sokat sirok es en mar sokmindent megprobaltam de nem megy:-((:-((
2008. ápr. 13. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Arról a másik dologról is beszéltél a barátodnak, amit nem tudsz feldolgozni? Nyugodtan mondj el neki mindent, szertintem segíteni fog neked mindenben. H sikerül elfogadnod, hogy ilyen az unokatesód (mert őt nem tudod megváltoztatni) és feldolgozod azt a bizonyos dolgot is, akkor minden a régi lesz. Fordulj mindenben bizalommal a barátodhoz, ha nincs más, akinek mindent elmondhatnál. Ha kibeszéled, máris megkönnyebbülsz egy kicsit.
2008. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a baratodnak azt a masik dolgot is.Aztan probalj meg olyan dolgokba kezdeni amik elterelik a figyelmedet a csaladodrol.Peldaul menj el a barataiddal valahova(minnel tobb barattal mert akkor jo a hangulat es akkor mindent alfelejtesz)ha elkezdesz sirni akkor gondolj valami olyan dologra vagy esemenyre ami boldogga tett.Ne foglalkozz az unokatestvereddel.Eld a sajat eleted es mosplyogj sokat!!!!Ez segit!!!!
2008. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokmindent megprobaltam el szerettem volna mondani a baratomnak azt a masik dolgot de nem megy,nem tudok rola beszelni mert csak sirok es ha ra gondolok....akkor is csak sirok nem tudom mi lesz velem ...megprobalom amit javasoltatok koszi a valaszokat de meg irjatok tippeket:-((:-((:-((
2008. ápr. 14. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hogy az unokatestvéred ilyen az bánt ennyire, vagy mert a család kivan borulva miatta? Mit takar az hogy ku.va?

És az a másik dolog, ha esetleg szeretnéd itt is elmondhatod, hátha megkönnyebbülsz, és valaki tud neked abban is tanácsot adni. Esetleg lehet, hogy összefügg a kettő? És azért olyan nehéz? Muszály lenne valamit kitalálni mert tisztára befogsz kattani, és még a kapcsolatod is rámegy. Gondolom még fiatal vagy. Fel a fejjel! Gondold át neked mi lenne a legjobb? Esetleg egy pszichológus, vagy kineziológus is segíthet, de mindenképp lépj! Sok szerencsét!

2008. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is mond el! Irj neki egy levelet...akozben sirhatsz amennyit neked jolesik.De a baratodnak tenyleg tudnia kene errol.Hidd el nem hulyeseg, egy idoben en is igy voltam, es sirva de megirtam egy nagyon hosszu levelet...es tudod mit, amikor elolvasta o is sirt, h egy olyan reszemet ismert meg amit egyaltalan nem ismert, es rajott h m,ennyire mellettem kellett legyen.Vagyis a lenyeg,h ez erosebbe tette a kapcsolatunkat, es igy a tieteket is erossebbe teheti, ha latja h megbizol benne, es elmondod a problemaid.Sok sikert! De ne add fe a kapcsolatod ha szeretitek egymast, mert nem is olyan konnyu o9lyan embert kapni aki tenyleg szeret, es ennyire melletted all!
2008. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg senkinek sem mertem elmondani es nem is szeretek rola beszelni meg sirok ha ra gondolok faj a szivem,leirni sem szeretnem ,amugy igen az unokatestveremmel kapcsolatos hat ugy kurva hogy van egy baratja aki egy atok uti meg zsarolja meg ijenek es nem hagyja ott az unokatestverem.Az egesz csalad mar tonkrement az anyja mar betege bele.Nem tudom mi lesz velem :-(
2008. ápr. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!