Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki mond valami okosat? :D

Figyelt kérdés
Na szóval ma fura dolog történt velem. Alapjáraton ilyen jókedvű/hülyülős gyerek vagyok szóval sokszor nem lehet komolyan venni. Felvezetésnek ennyi. A lényeg az, hogy ma egy nagyon jó lánybarátommal a buszmegállóban 2 másik haverom előtt eleinte elkezdtem hülyéskedni kicsit odabújtam a lányhoz stb.. Az még hagyján, hogy úgy csináltunk, mint egy turbékoló gerle pár, de hirtelen elkapott a komolyság és megfogtam a kezét és elég forró volt a levegő (főleg haverok előtt). A bibi ott van, hogy a lánynak van barátja, aki ugyan nem jó barátom, de sok a közös jó barát.. Emellett nem tudom, hogy a lány mennyire gondolta komolyan ezt a 10 percet.. Szerintetek ugorjak vagy nagy szemétség lenne, ha elcsábítanám a gyerektől ??? (min 8 éve ismerem a lányt a fasziját meg féléve) ;)
2012. márc. 19. 20:50
 1/5 cathilina ***** válasza:
Nagyon mélyen lehetsz a friendzone-ban, ha már ezt is hagyja neked... és igen, nagy szemétség lenne
2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mégse jön össze, akkor lesz 3 összetört szív... jó ez neked?
2012. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asdface ***** válasza:

Mondd az arcába komoly fejjel,hogy te nem vicceltél. A reakciójából tudni fogod -hisz 8 éve ismered-. Akárhogy sül el le tudod fújni az egészet egy legyintéssel és elröhögöd magad. :)

Másrészről gondolj bele te mit éreznél ha a te bnődet csábítanák el - ez a naiv -

Farkas törvények uralkodnak - a realista -.

Várom a fejleményeket! :)

2012. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy nem egy 5 éves házasságba csöppentem bele, hanem párhónapos "kapcsolatba". Jó ha mindenki tudja, hogy még egyszer nem láttam őket se kézen fogva járkálni, se csókolózni, sőt ami vicces, hogy ha odajön én előbb megkapom a puszimat és van mikor a csávókám még azt se kap tőle. ;)


Fejlemény lesz írok CSAK neked :D

2012. márc. 19. 21:09
 5/5 Dottorre ***** válasza:
Szerintem kár lenne egy 8éves barátságért. Én megvárnám amíg szakít majd szép lassan a másik pasival, addig ott lennék a környéken, mindig pozícióba, és aztán lépnék csak. MOst így szétszakítani egy párt szerintem bunkó dolog lenne, plusz mi a garancia, hogy ha vele megtette, veled nem fogja...
2012. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!