Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes helyzet (röviden) Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet (röviden) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon tetszik, összefutottunk párszor, de mindig véletlenül, félek azt hiszi, hogy mégsem, mert úgy érzem kissé fél tőlem, vagy talán unszimpatikusnak tart. :( Cseteltünk párszor, de ott is elég hülyén "viselkedtem", holnap szintén össze fogunk futni, ezúttal talán nem is annyira véletlenül, szeretnék jobb benyomást tenni rá, de félek hogy azt foglya hinni zaklatom, pedig ez lesz az első hogy nem véletlen a dolog...

Ötletek? Vélemények? Mit tegyek?



2012. márc. 18. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
ugye nem vagy te is fiú?
2012. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. márc. 18. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
ha elég jó csaj vagy,akkor nem fogja izgatni,hogy zaklatod,sőt örülni fog neki.
2012. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megoszlóak a vélemények, kinek bejövök kinek nem, ha neki pont nem, akkor ki leszek kiáltva őrültnek, ha meg igen akkor szexi vadmacska vagyok? :( Ez szuper...
2012. márc. 18. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:

igen.

kb így működik.

2012. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

linkeld már be, hogy nézel ki

vagyis jó csak egy hasonló tipusú csajt

majd én elmondom milyen vagy

de az is jó ha körül irod magad

2012. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy sztár is mondhatsz akihez valamenyire hasonlítasz


am hallod nézd levegőnek, akkor felkellted az érdeklődést főleg ha bejösz neki

ha meg nem akkor mindig mosolyogj úgy h lássa, mert az bejön nekünk

egyszer egy lány (nem is volt olyan csodaszép, köbö 10/6ra értékeltem volna ha nem zúgtam volna belé)

na és rám mosolygot és utána elkezdtem vele randizni és jártunk 3 hónapig uténna XD

2012. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 étoile et lune ***** válasza:
Ha ennyire nem tart még sehol a kapcsolatotok, nem sok értelme lenne levegőnek nézni. Én igazából nem értem, mit kell elképzelnünk az összefutás alatt, és nem tudhatjuk, miből gondolod, hogy esetleg unszimpatikusnak tart, mivel semmit nem írtál magáról a gyerekről, hogy hogy néz rád, hogy szól hozzád, Te hogy érzed stb. Mindenesetre semmiképp se kérd meg egyből a kezét, akkor nézne csak hülyének. Amúgy meg próbálj vele szóba elegyedni, mosolyogj, nevess a poénjain, és ne legyél feltűnően ideges, mert akkor tényleg furának tarthat, hogy miért remegsz meg egyebek.
2012. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak legyél önmagad +mosolygás, kedvesség. Ha így nem kellesz neki, akkor nem fontos az egész, mert ábránd volt csak.
2012. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!