Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? :D (érdekes helyzet) Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van fent sok ilyen kérdés, de ez elég egyedülálló helyzet, viszont azt, hogy miért az, majd csak pár válasz után fogom leírni, mert nem tudnátok elfogulatlan választ írni. :)

Tehát van egy fiú ismerősöm... Ha összetalálkozunk suliban, mindig mosolyog, meg szokott bámulni, minden nap több órát dumálunk vagy élőben, vagy neten. Múltkor mondta, hogy jól nézek ki, pedig nem (igen, önbizalomhiányos vagyok, de ez nem ide tartozik). Ha van rá megfelelő alkalom, keresi a társaságom. Ha valami nem jut eszébe, egyből engem kérdez, sokszor gondolunk egyre. :D Mindenkivel "haverkodik", csajokkal is, de azt mondja, engem jobban kedvel, mint őket, és több ember mondja ugyanezt, hogy látni rajta... :D Asszonynak hív. xD Sokat cseszeget, de nem rosszindulatból. :) Viszont ha valami gond van, mindig segít. :)

Ez mi? Barátnak/havernak tekint, vagy más? :D

(Nincs tapaszalatom a témában, ezért kérdezem, mielőtt írnátok, hogy döntsem el én.)

Köszi!

L/17


2010. dec. 2. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

barátnak tekint,és nem bánná ha több lenne

egyszóval kedvel téged,és várja hogy vissza jelez neki

2010. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
velem is ezt csinálja az egyik oszt.társam szóval már én is kíváncsi vagyok a válaszokra
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, ha egy srácot nem érdekel egy lány akkor nem csinál ilyeneket! Biztosan bejössz neki!
2010. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Visszajelzek neki. :D Sejtem, hogy miért nem lép (már ha akar). :D
2010. dec. 2. 19:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja, de visszajelzés alatt ne azt értsétek, hogy rámászok... Csak éreztetem vele, hogy én is kedvelem. :)
2010. dec. 2. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:

nem is a rámászásra gondoltam :D

mosolyogj rá meg a többit tudod :)

sok sikert,meg boldogságot hozzá

2010. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű a dolog. :) "civilben" SZINTE biztos lennék a dolgomban, de ő.. hát szóval ő a tanárom... (28 éves) Ha bármi lenne a dologból (szigorúan feltételes módban), akkor se tenném kockára az állását.

Ennek fényében mit gondoltok? :/

(NEM apa-komplexus, meg érdek, meg ilyen baromságok. Heti 3 órán, és a magázódáson kívül nem nyilvánul meg másban az, hogy ő a tanárom. Ő pedig azt mondja, hogy erről néha meg is feledkezik...)

A véleményeteket kértem, nem várom el, hogy támogassatok, viszont szeretném, ha a kérdésemre válaszolátok, és normális hangnemben. Köszönöm! :)

2010. dec. 2. 20:21
 8/16 Moszuke ***** válasza:

sokat beszélgettek, bókol stb.

bár a bókok erősen szituáció függőek.. én is bókolok bárkinek ha "különleges"(vicces, érdekes, ciki stb) a szitu mert tudom, hogy nem értik félre a havercsajok.


de ha a szituáció komoly akkor nem bókolok annak aki csak barát.

gondolom más fiú is így működik.

2010. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Moszuke ***** válasza:

baaaaaaaaaazzz már értem mért nem közölted a részleteket..:))

nos.. nekem is volt középsuliba egy ofőm, csaj volt kb majdhogynem egy idős velünk.. mi az a 5-10év...

sok srácnak bejött a "lány".. egy pár napra én is beleszerettem a "női énjébe" ez ilyen gyors fellángolásvolt ami elnyomtam mert hülye azé' nem vagyok...


de ember...:) azért ezt gondold át alaposan mit cselekszel:)

ha egy tanár ilyet mond, hogy szép vagy meg kedvel, meg minden akkor szoktak jönni az apucik és összetörik a tanárbácsi csontjait és élve eltemetni:)

tanár-diák kapcsolat.. az olyan... tabu vagy mi:)

a nép már a nagy kör különbséget is elítéli.. nem hogy azt hogy tanár-diák o.O

de nekem aztán mind1.. ki vagyok én hogy ítélkezek?:))

2010. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szüleim annyit tudnak, hogy jóban vagyunk. (egyelőre tehát mindent tudnak) :)

Engem személy szerint nem érdekel, a népek mit gondolnak rólam. Azt viszont nem akarom, hogy őt kiutálják, tehát tényleg csak jóban vagyunk, nem is akarok többet egyelőre, az ő érdekében. :)

2010. dec. 3. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!