Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? :D (érdekes helyzet) Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van fent sok ilyen kérdés, de ez elég egyedülálló helyzet, viszont azt, hogy miért az, majd csak pár válasz után fogom leírni, mert nem tudnátok elfogulatlan választ írni. :)

Tehát van egy fiú ismerősöm... Ha összetalálkozunk suliban, mindig mosolyog, meg szokott bámulni, minden nap több órát dumálunk vagy élőben, vagy neten. Múltkor mondta, hogy jól nézek ki, pedig nem (igen, önbizalomhiányos vagyok, de ez nem ide tartozik). Ha van rá megfelelő alkalom, keresi a társaságom. Ha valami nem jut eszébe, egyből engem kérdez, sokszor gondolunk egyre. :D Mindenkivel "haverkodik", csajokkal is, de azt mondja, engem jobban kedvel, mint őket, és több ember mondja ugyanezt, hogy látni rajta... :D Asszonynak hív. xD Sokat cseszeget, de nem rosszindulatból. :) Viszont ha valami gond van, mindig segít. :)

Ez mi? Barátnak/havernak tekint, vagy más? :D

(Nincs tapaszalatom a témában, ezért kérdezem, mielőtt írnátok, hogy döntsem el én.)

Köszi!

L/17


2010. dec. 2. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor jol cselekszel.

18 f/karpatalja

2010. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha összejönnél vele nem lene baj. az emberek max azt itélnék el hogy tanár diák kapcsolat.de ha téleg összejönne a dolog meg véleménye se érdekel az embereknek hajrá. van olyan ismerösöm aki ugyaneyi idös mint te a pasija 27 és eljegyezte .seki se furcsálta mert szeretik egymást.nem nagy a kor külömbség ha nem látni rajta a kort.föleg ha tetszik.döntsd el mi legyen a te életed.ne érdekeljen más véleménye csak a saját boldogságod
2010. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
F/16 Ha abból indulok ki, hogy én így csak olyan lányokkal viselkednék akik bejönnek akkor azt mondom, hogy tuti, hogy bejössz neki! A fiúk általában nem olyanok, mint a lányok, hogy olyan fiúknak is félreérthető jeleket adnak akik iránt egyáltalán nem érdeklődnének. Ellenben a fiúk nem szoktak így viselkedni az olyan lányokkal akik mondjuk nem az esetek. Persze ez nem mindig van így, de kevés a kivétel. Ebből a szempontból a lányok előnyben vannak, mert könnyebben rájöhetnek arra, ha valaki érdeklődik irántuk.
2010. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ground controll,to Major Tom...Engins ON!
2010. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :) "Kapcsolatról" még nagyon korai beszélni, még azt se tudom, hogy akkor most hogy viszonyul hozzám. :)
2010. dec. 4. 13:03
 16/16 anonim válasza:
Szerintem vonzódik hozzád!:)
2010. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!