Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem rocker nőknek tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem rocker nőknek tetszhet egy rocker srác?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
persze, ha nem úgy néz ki mint egy rocker
2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úristen....
2012. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elborult fejű és nem csak azt nézi, hogy rockernek nevezed magad, valamennyire hasonlítassz-e egy kialakított képhez, akkor simán tetszhetsz.
2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De már most úgy érdekel, hogy mit jelent neked a rocker pontosan?
2012. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem némelyikük kifejezetten tetszik! Talán azért, mert nem ezt a mai divat-b*zi stílust képviselik.

Azért azt hozzá kell tennem, hogy nevetségessé ne fajuljunk.


24/n

2012. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tetszhet persze.

Néha irigykedve néztem az álomszép, hosszú hajú, rocker férfiakat, hogy milyen kis átlagos, külsőleg legalábbis, nem a stílust követő barátnőik vannak.

2012. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 k.lau13 ***** válasza:

őszintén, a második válaszolót nem értem... :P bocsi :D



Amúgy őszintén, két dolgot tudok neked mmondani:


1. A tetszés nem stílustól függ.


2. A rockerség nem az öltözködéstől függ.



Hogy ez a két állítás pont kiüti egymást, vagy inkább egymásból következnek, az nézőpontkérdése.


Mindenesetre stílustól eltekintve tetszhet valakinek valaki, és kinézettől eltekintve lehet valaki rocker :D


Magyarul nem igazán zárja ki egymást a "nem rocker" és a rocker. Amúgy is, a rocker egy gondolkodásmód, szóval ez elméletileg a nőnek mindegy kéne hogy legyen(jó, mondjuk gondolkodástól függ a viselkedés is), szóval ez a srác dolga. vagyis én így látom, szerintem így van. Szóval maga a tetszés kérdése(mert persze mondjuk attól függetlenül, hogy a rock gondolkodásmód, zene, és életérzés, a rocker azért megpróbál úgy kinézni, mint egy rocker) az személyfüggő, a nőnek vagy tetszik a srác, vagy nem :))

2012. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, és honnan tudod, hogy a mellette lévő lány nem rocker? azért mert nem úgy néz ki, még simán lehet az. én speciel soha nem öltöztem rockernek, most meg, már munkahelyre jól is néznénk ki (ahol eleve öltözni kell, kosztüm, elegáns öltözék.)
2012. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!