Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok és fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok és fiúk! Nektek mi az oka, amiért nincsen párotok? Korotok és nemetek is írjátok oda!

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 15:20
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem tetszik meg senki. Szoktam bulizni meg ismerkedni meg ilyenek, elég gyakran, de csak egyéjszakás kalandjaim vannak... 17/L
2012. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Mert rohadt nagy paraszt vagyok, ellenben nincs jó testem :D 19/F
2012. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%

A "nagy szerelem" későn jött és rohadt nagy pofára esés volt.Azóta nem engedek közel senkit!Csak szexre szedek össze pasikat aztán mehetnek...Ami azt illeti ha fiú lennék én lennék a példa a szótárban a promiszkuitásra!

De így csak egy nagy K vagyok...Ez van...

Ilyen az élet!

26/L

2012. márc. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

mert félek a fiúktól. jelenleg 1 van akiben maximálisan meg tudok bízni, de ő az ország másik felén lakik. :S

17l

2012. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
49%

26Lne keseredj el, nem vagy k:)

Ne add fel, tudom fájdalommal jár a csalódás, de enélkül nem lesz igazi szerelmed soha: ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz már is vesztettél.

2012. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

mert nem járok el sehova szórakozni, nem ismerkedek, időm sincs mindig úgy, meg nem szívesen megyek emberek közé..félénk is vagyok valamennyire.

és nem szeretnék még 2-szer olyan csúnyán pofára esni mint eddig sikerült!


22/L

2012. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Az a lány aki kéne, nem nagyon akar összejönni.

A vicc, hogy nagyon sok csajnál sikeres vagyok, és kalandnak meg is kapom őket, de őt lelki társnak tekintem és nagyon kéne.

2012. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Közel 1 éve csak rövidtávú (2-3 hónap),vagy alkalmi kapcsolataim voltak...ennek oka,hogy az átlagtól eltérő vágyaim vannnak szexuális téren(sub vagyok és pörgett ha a párom előttem szeretkezik más férfival,vagy a tudtommal félrelép és utána beszámol,illetve az egyéb femdom játékok is izgatnak,lényeg hogy enyém legyen az alárendelt szerep,és a párom élvezze a szexuális szabadságot ,a hatalmat és legyen benne elég "gonoszság hogy élvezze az "alázásomat")...és úgy döntöttem nem nyomom el ezen vágyaimat hanem megtalálom hozzá a megfelelő társat akivel egy ilyen kapcsolat működhet és az érzelmek is megvannak,akivel megállapodhatok...próbáltam "normális " lenni,előbb-utóbb a vágyaim nyernek:)


30/F

2012. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Jártunk 2 hónapig, kidobott. 1 hét múlva én olyan hülye voltam, hogy ugrottam az első szavára és újra együtt voltunk. (15 voltam)


Jártunk fél évig, kidobtam. Elegem volt belőle. Igazából csak egy ember voltam, aki végighallgatta az összes problémáját, aki szerette őt, de vissza semmit nem kapott. Másszóval: kihasznált. (16 voltam)


Utána egy fiúval akit nagyon szerettem kb 10 hónapig együtt voltunk amikor megint elkezdtünk beszélni az exemmel. Hülye ötlet volt. Elég mélyponton volt akkor kapcsolatom és ő mindig megvigasztalt. A fiúval, akit akkor tényleg nagyon szerettem akivel, 10 teljes hónapot együtt voltam eldobtam magamtól. Dühös voltam, ő is. Hangos szakítás volt és még a baráti körünk is teljesen szétesett emiatt. (18 körül voltam amikor szakítottunk)


Harmadjára is megpróbáltam az exemmel. Eldöntöttük hogy ez lesz az utolsó. Boldogok voltunk. Eljegyzett. A családom is nagyon szerette. Múlt héten közös megfontolásból szakítottunk.

20/L

2012. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
Kedves nem tudom melyik válaszoló!Elegem van belőle,hogy ha 1 lány vagy 2 kihasznál egy fiút akkor mán az összes lány ribanc! Azért elgondolkodhatnátok egy kicsit magatokon is! Ti sem vagytok olyan gerjesztőek!!
2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!