Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ennyire boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ennyire boldog egy egyedülálló fiú? Vajon tényleg egyedülálló?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem, nagyon boldog a fiú, pedig már jó ideje nincs barátnője...legalábbis így tudjuk,h nincs neki,pontosabban nem mondta h van,pedig rengeteg dolgot mesél magáról...de mintha egyfolytában a fellegekben járna ,szinte már idegesítő,h h lehet valaki ennyire boldog...és mindenkivel nagyon barátságos,laza és természetes, nyíltszívű, és sikeres pedig nem látszik jó tanulónak...egyszerűen nem értem,mitől lehet valaki ennyire kiegyensúlyozott...egy ilyen pasi mögött tuti áll egy nő...vagy rosszul feltételezem...

2012. márc. 7. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted csak egy nő tehet boldoggá egy férfit?
2012. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
..Fáj,hogy nem te vagy az?
2012. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát igen...vagy az is lehet h szerelmes...mármint belém...mert akkor ilyen az ember...úgy érzem,lehet h belém,és mivel én is bírom,így lehet ettől már ennyire boldog? mivel jókat szoktunk dumálni, vagy itt msáik lány is van? vagy rosszul gondolom.
2012. márc. 7. 00:38
 4/12 A kérdező kommentje:

2es hozzászóló...hahahah


én lány vagyok!:P


miért fájna?

2012. márc. 7. 00:39
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Nem olyan bonyolult..

Az faj,hogy nem te vagy az a bizonyos nő,aki boldoggá teszi?!

2012. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lila nyuszi ***** válasza:
88%
Lehet pont azért mert nincs nője és nem szerelmes reménytelenül. :D Titokban meg van pár szex kapcsolata. :D
2012. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát az fáj(na)...de nem tudom...lehet h én vagyok az?...mármint mi nagyon jóban vagyunk...persze még nem rég óta ismerjük egymást...de úgy látom,mintha belém lenne szerelmes...csak nem merem elhinni
2012. márc. 7. 00:43
 8/12 lila nyuszi ***** válasza:
Pedig lehet jobban járnál. Hívd el valahová és kérdezd meg. ;)
2012. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy lehetg azért boldog, mert minden nőt megkaphat és minden héten mással kufircol, amiről te hogyan is tudhatnál.
2012. márc. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki nem boldog egyedül, nem boldog kapcsolatban sem.
2012. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!