Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ennyire boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ennyire boldog egy egyedülálló fiú? Vajon tényleg egyedülálló?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem, nagyon boldog a fiú, pedig már jó ideje nincs barátnője...legalábbis így tudjuk,h nincs neki,pontosabban nem mondta h van,pedig rengeteg dolgot mesél magáról...de mintha egyfolytában a fellegekben járna ,szinte már idegesítő,h h lehet valaki ennyire boldog...és mindenkivel nagyon barátságos,laza és természetes, nyíltszívű, és sikeres pedig nem látszik jó tanulónak...egyszerűen nem értem,mitől lehet valaki ennyire kiegyensúlyozott...egy ilyen pasi mögött tuti áll egy nő...vagy rosszul feltételezem...

2012. márc. 7. 00:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sztem csak be van tépve..xd
2012. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Golan Trevize ***** válasza:
lehet, hogy végre rájött, hogy meleg, és mióta ezzel tisztában van, boldog és felszabadult.
2012. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!