Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok és fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok és fiúk! Nektek mi az oka, amiért nincsen párotok? Korotok és nemetek is írjátok oda!

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 15:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Mert par kudarc utan arra gondoltam, hogy inkabb magammal foglalkozom kicsit, javitok a hozza allasomon, kulsomon meg ilyesmik. Most mar a celegyenesben vagyok, meg mindig egyedul, de mar nem sokaig, mert megtalaltam azt a ferfit aki nekem valo. 28L
2012. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Négy hónapja dobott a párom, de még mindig szeretem.


23L

2012. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Külföldön vagyok, legkisebb gondom is nagyobb annal, hogy pasizzak.

21L

2012. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Egy hónapja lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, eléggé padlón vagyok és még mindig szerelmes belé. 26L
2012. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
idővel minden elmúlik, egyetlen egy dolog biztos az életben azaz ELMÚLÁS de az Halálbiztos!
2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Egyedül minden sokkal egyszerűbb :D 21L
2012. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
81%

Még nem találtam olyan lányt akinek tetszhetnék. Persze ez nem azt jelenti, hogy bűn ronda lennék... Csak a "menő" srácok kellenek manapság a lányok nagy részének.


19f

2012. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövök össze akárkivel csak azért, hogy legyen valakim. Számomra fontos, hogy tényleg tetszen az illető, illetve, hogy bensőséges legyen a kapcsolatunk, és ezt a kettőt nem könnyű összehozni. Nem járok bulizni, nincsen haveri köröm, így egyrészt kisebb az esélyem ismerkedni, másrészt pedig sok lánynak ez nem vonzó. Mellettem a program olyanokból állna, mint sétálás, filmnézés, kirándulás, esetleg néha mozi vagy színház, vagy csak sima beszélgetés (és persze szeretkezés :)) - és ezeket az utóbbi kivételével sok korombeli lány unalmasnak, maradinak tartja. Talán az is probléma, hogy én eleinte kötetlenül, őszinte érdeklődéssel közeledek a lány felé. Nem nyomulok és így később talán már nem tudnak rám "úgy" nézni, én viszont nem akarok 1 hét alatt összejönni valakivel. Nem akarom elsietni, ehhez idő kell. Hát kb ennyi.

21 leszek jövő hónapban /F

2012. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Nem találok értelmes csajt (belsőleg) aki mondjuk hosszútávú kapcsolatot szeretne és enm lakik az ország másik felében.


23F

2012. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Nem találtam olyat, aki a szexen kívül mást is akart. Aki nekem tetszett, annak én nem és fordítva.

Meg aztán mindig más volt a fontos, a párkeresés a lista alsóbb helyeire szorult. Amikor az első helyre került, akkor túlontúl rágörcsöltem a témára.

Most épp egy még alig ismert városban bóklászom, a társasági életem még nem kialakult. De nyitott szemmel járok, igyekszem.

Biztos meg van a másik felem, csak keresni kell.

S ezt ajánlom mindenkinek. Nem szabad feladni, mert "ha feladod, meghalsz."


28 L

2012. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!