Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor veszekszünk. Normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor veszekszünk. Normális ez?

Figyelt kérdés
A párommal két hónapja vagyunk együtt, de szinte minden este van valami, ami miatt kisebb sértődések vannak, de reggelre minden rendben lesz megint. Szeretjük egymást, habár mindketten erős karakterek vagyunk. Normálisak ezek a veszekedések, félek, hogy a kapcsolatunkra mehet.
2012. márc. 16. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2012. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt nem egyszerű összeszokni. Már összeköltöztetek?
2012. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem.
2012. márc. 16. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Szerelmünk lapjait. Fiú vagyok és ha én is kituttam birni akkor ő is kitudja mert abban a filmben is sokat veszekednek. Remélem megtalálod a választ a filmben :)
2012. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
az egyetlen gond, hogy az ilyen korai veszekedések, se veled, se nélküled kapcsolatot eredményezhetnek. velem is ez volt, először örültem neki hogy legalább viharos, izgalmas kapcsolatom lesz, úgyis vágytam egy ilyenre, de sajnos rossz vége lett.. már nagyon elhúzódott és ugyan úgy tele van veszekedésekkel mint az elején de ez nem vezet sehova
2012. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!