Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben van valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van valami?

Figyelt kérdés

A mai nap folyaman a baratnommel beszelgettem telefonon. Jot beszelgettunk, nevettunk, viccelodtunk, aztan lekellett tegyem hirtelen a telefont, mondom a csajnak hogy mingyar beszelunk tovabb csak csengetett valaki es megkell nezzem hogy ki az. Utanna beszeltunk ismet, mondom neki h ne haragudj h lekellett tegyem. Erre a csaj h JAJ... ILYENKOR MEGTUDNALAK FOLYTANI!!!

Ettol jol elment a kedvem, mer ilyesmikkel sose viccelodott eddig, ugyanis azt mondta h de csak viccelt; mire en mondtam h de ilyesmikkel?

Ezutan letettuk a telefont, nem beszeltunk tobbet.

Elgondolkodtam hogy vajon tenleg csak vicc? Ti hogy reagaltatok volna ra?



2012. márc. 16. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azért mondta, mert hüjeséget beszéltél. Miért haragudna ha kinyitod az ajtót? :D
2012. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm néha elkapja a nyakamat és megszorongat, ha valami hülyesége csinálok, és mondja is hogy megfojt, de alap hogy nem teszi meg, még élek! és nekem tetszik :)
2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha sorozatgyilkos lenne,már kiderült volna.
2012. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez buta vicc, de ne vedd komolyan és ne agyaljál rajta. Néha engedd el a füled mellett, ha ilyesmit beszél, mindenki mond néha rosszat, amit nem kellett volna.
2012. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát elég hülye vagy, ha ezt komolyan vetted...
2012. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg tudna folytani mert a bocsánatkérésért is bocsánatot kérsz...
2012. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak viccelt,kérj tőlle bocsánatot
2012. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan irdatlan IQ 0 hangulatba hoztad hogy nem csoda hogy ezt mondta:D
2012. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
férfi létedre hülye p*csa vagy!
2012. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!