Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tulajdonságod, mi benned az, amit szerinted a párod nem találna meg másban? Mi tart benneteket össze?

Figyelt kérdés

a kérdés onnan jön, hogy nekem eddig volt 3 többéves kapcsolatom is, de mindegyik végén csak én sírtam, még akkor is ha én szakítottam. a másik félt ez nem viselte meg, legalábbis úgy tűnt. Én arra gondolok, hogy talán túl átlagos vagyok, nincs erős személyiségem, inkább alkalmazkodok, mint hogy én irányítsak, vagy hogy kiálljak magamért (legtöbb esetben)

28N


2012. márc. 16. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Jókor voltam jó helyen a számára - ez a titkom, az a "tulajdonság", amit másban nem találna meg. Viccesen hangzik, de egész komolyan gondolom, ez így van, minden boldog párkapcsolat esetén.
2012. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!