Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Van egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Van egy srac akirol tudom h mindent megadna nekem, amire csak vagyom...

Figyelt kérdés
Torodest, figyelmesseget, csaladot (es figyelembe veve a koromat a bilogiai ora ketyeg), nagyon csaldcentrikus es tudom h azon fog lenni egesz eleteben h boldogga tegyen. Lefekudtem vele es az agyban is jo... De kulsoleg nekem altalaban mas pasik szoktak tetszeni tehat nincs meg az a kulso vonzodas aminek meg kene h legyen. Alacsony es en nem szeretem az alacsony pasikat... Mivel mar annyiszor megegettem a kezem, nem tudom h megeri keresgetni vagy erdemes belemenni ebbe a kapcsolatba. Felek ha idokozben meg megtalalom azt akire meg igazan vagyok akkor kikacsintanak ebbol a kapcsolatbol, de attol is felek h ujra megegetem vki massal a kezem. Teljesen tanacstalan vagyok idosebb fejjel h mit tegyek...
2008. ápr. 13. 03:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenkinek csak a külső lenne a fontos, akkor senki nem lenne boldog kapcsolatban. Ha tudod, hogy mindent megadna, és tudnád szeretni őt (mármint azt, amit belül relyt), akkor nincs veszteni valót. Mit számít, hogy kicsit alacsonyabb, ha mindennél jobban imád és megtesz érted mindent? Hiába néz ki valaki nagyon jól, ha blül nincs semmi értéke. Szerintem próbáld meg ezzel a pasival!
2008. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat az igaz, h a belso nagyon fontos, de miert kosd le magad olyan emberrel akiben nem tetszik minden? Ha te ugfy erzed ez igy neked jo, akkor menj bele, de nehogy kesobb megismerkedj valakiuvel akiben ezek mellett a kulseje is tetszik, mert akkor ezt az e,mbert lehet akaratod ellenere is csunyan megbanthatod. A kulso vonzalom nagyon fontos. A belso a legfontosabb, de inkabb most valassz jol, minthogy kesobb megband
2008. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!