Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Tanácsra van szukségem!

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akivel ot es fel evet voltunk egyutt. Vége lett, de nem az miatt, mert nem szeretjuk egymast hanem a kulso tényezok miatt. Nekem jelenleg nincs munkám és szerintem nem is lesz ha itt maradok. Ezzel a fiuval tartjuk a kapcsolatot és kiszeretnénk menni kulfoldre dolgozni. Itt ahol elunk nem lehetunk boldogok, anyam utalja ot, pedig nincs miert, nem johet hozzank en sem hozzajuk, kint talalkozgatunk, mint a kisgyerekek. Kiszeretnék menni vele h kiprobaljuk az osszekoltozest es vegre a saját lábunkra allni(neki van munkaja).Nem tudom h ezt most h mondjam el a szuleimnek, mert ha tudnák h vele nem is tudom h mit csinalnának, vagy ne mondjak semmit es csak menjek? Mert ha ugy tudnak h magam megyek akkor is leneznenek h ugy sem sikerul. Sajnos naivnak tartanak es hulyének, h en semmire nem vagyok kepes.
2012. márc. 15. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21/L
2012. márc. 15. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz, a szüleid nem szólhatnak bele, amint azt nem az ő házukban leszed vagy az ő pénzükből...

Drukkolok, hajrá!

2012. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi szépen. A szuleim elvarjak, h itthon uljek es várjak,de tudom h nem lesz semmi munka itt. Ezert akarok kimenni es mar most elkezdeni penzt gyujteni, mert ha otthon maradok csak azon veszem majd eszre magam h 30 eves vagyok, a szuleim nyakan es semmim nincs.
2012. márc. 15. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy felnőtt vagy, már a magad ura vagy. Amúgy szerintem vágj bele ha van lehetőséged. Én is mennék ha lenne kivel, azért egyedül nem lenne bátorságom, illetve minden ismerősöm azt tanácsolta, akik éltek külföldön, hogy egyedül nem ajánlatos.
2012. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy egyedül ne, de ha van rá lehetőséged, hogy a barátoddal kimenj, akkor hajrá. Ne azzal foglalkozz, mit mondanak a szüleid, elvégre ez a te életed. Sok sikert!
2012. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!