Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanacsra lenne szuksegem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carlosss kérdése:

Tanacsra lenne szuksegem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy 6 honapja jarok csajommal en 20e o 16e. Nagyon szeressuk egymast csak szulei elkeztek tolem tiltani es nem engedik hogy jarjunk.Mit tegyek ? Nm birunk egymas nelkul meg lenni :(
2011. nov. 25. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha 16 éves lányom egy 20 éves sráccal járna, a gyereket elástam volna csepelen.

Szerintem megúsztad.

2011. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jogos az elözö válasz, föleg ha nem ismernek a szülök.

Álj oda eléjük, mutatkozz be (nem névrre gondoltam), és mondd el nekik, hogy mik a céljaitok, terveitek együtt , és hogy szeretitek egymást.Nem tuti tipp, de müködhet.

2011. nov. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szulei ismernek amiota jarunk es mar nem egyszer voltam naluk fent meg o is nalam
2011. nov. 25. 02:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez szívás.

Nem jöttél be a szülőknek.Itt sokmindent ez ellen már nem tudsz tenni mert valamiért ellenszenves lettél nekik.

Itt a barátnődnek kéne kinyitni a száját a szüleivel szemben és nem neked erölködni!Ne haragudj de 6 hónap után mit csináltál hogy nem szeretnek téged?Megtudták hogy cigizel?Vagy iszol? vagy hogy dugod a lányukat? :)

Te is 20 éves vagy!Nem értem mit vársz egy 16 éves kiscsajtól?te választottad,akkor szívj is miatta!

Egy valamit még megtehetsz:Állj a szülei elé és kérdezd meg hogy miért tiltják tőled,és kérdezd meg hogy mit tegyél hogy ne tiltsák tőled.Ha őszintén leülsz a szüleivel ezt megbeszélni akkor még lehet esélyed.

2011. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tul fiatalnak tartsak hozzam kepest de mink nagyon szeressuk egymast
2011. nov. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!