Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/L és 27/F között működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L és 27/F között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 16/L :)

2012. márc. 15. 19:03
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az állását is veszélybe sodornám, éppen ezért nem is gondoltam nagy dobra verni az egészet.
2012. márc. 15. 21:01
 32/36 anonim ***** válasza:

30. kommentelő,azt adom ;)

A mi érett lánykánk lehet,hogy nem érti a célzást-már amennyi esze van,hogy nem látja át,hogy csak szexre kell neki...

2012. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Es szerinted mit akar tolled meg jo hogy csak meg akar d***i ez egyertelmu szerintem nem mukodnet egy 27eves pasi tuti hogy nem akar komoly kapcsolatot egy 16eves lannyal amit o akar az csak kizarolag sex
2012. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Valószínűleg majd pont egy 16 éves kislány miatt veszíti el az állását. Hagyd békén a csávót !
2012. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

a leánzó azt mondja, "nem tudom, hogy ő akar-e velem kapcsolatot".

lefordítva: tini kislány beleszeretett az angoltanárába. a srác valószínűleg észre se vette, kislány meg képzeleg. órán bámul? én is oda szoktam figyelni a tanítványokra, mert látni kell, hogy mennyire fogták fel, értették meg a feladatot, hogy csinálják, stb...összefoglalva: tini kislány rajongása.

2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem. tapasztalatból mondom, bár én 15L voltam ő 28
2012. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!