Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/L és 27/F között működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L és 27/F között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 16/L :)

2012. márc. 15. 19:03
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Akkor sem működhet, ha én sokkal érettebb vagyok, mint a korombeliek, és ő pedig kicsit kevésbé érett, mint kellene lennie (a korából adódóan)?
2012. márc. 15. 19:20
 12/36 anonim ***** válasza:
öhmm, megpróbálni meg lehet, de mi mind leírtuk a véleményünk...
2012. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
a mai lányok kb 99.89%-a érettebb a koránál. érdekes.
2012. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem feküdtem le vele, de ez nem azért van, mert nem akarom, hanem mert még össze sem jöttünk. (Lehet hogy félreérthető voltam, bocsánat) A férfiak véleményére vagyok igazából kíváncsi, hogy ő szerintük működhet-e egy ilyen kapcsolat, mert akkor lehet, hogy ő is úgy gondolja, hogy működhet.
2012. márc. 15. 19:26
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az,hogy érettebb? Tudod mi az a munka? Tudod milyen ha számlát kell fizetni, tudod mit kell csinálni választásokkor? Tudod,hogy a pasid elvileg 8 órát dolgozik minimum és nincs ereje egy olyan tinivel foglalkozni aki végig aludta az iskolát? Tudod milyen az önálló élet amikor nem apu/anyu főz rád minden nap?


NA ha ezek többsége lllik rád akkor tényleg érettebb vagy. Ha csak Fészbukon írogatsz googlezett idézeteket nem leszel érett.

2012. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólónak igaza van ezzel az érettebb témával ! Mindenki arra megy hogy minnél felnőttebnek , érettebnek lácódjon a többieknél és akkor már úgy is érzi magát minha ő már tényleg nagy lenne !

Amígy gyerek vagy addig élvezd ki mert jön majd még rosszabb és az több évig fogtartani mint a gerekklor

2012. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mi az a munka. Tudom, mit kell csinálni választásokkor, és tudom hogyan kell számlát fizetni, bár azt nem tudom milyen érzés, mert ugye a szüleimmel lakok. Tudom, hogy sokat dolgozik, és nem is várom el, hogy a nap minden egyes percében velem legyen, amikor neki 1) sokkal több mindennel kell foglalkoznia, 2) neki is meg van a saját élete, mint ahogy nekem is. És nem alszom végig az iskolát, mert ha azt tenném akkor soha nem lenne majd jó állásom, és megbukni sem szándékozok. Az önálló élet alatt mit értesz? De én főzök magamra, mert 13 éves korom óta vegetáriánus vagyok

És facebook-om van, de annyira nem használom, nem tudom, mit szeretnek benne olyan sokan.


Szóval akkor a te mércéd szerint is érett vagyok? :)

2012. márc. 15. 19:45
 18/36 anonim ***** válasza:

Gondoljunk a jövőre, mert ugye mindenki hosszú távon gondolkodik, ha már kapcsolatról és nem szexről van szó4 10 év múlva TE 26 éves fiatal nő leszel, a legjobb éveidet fogod élni, családon gondolkodni! Ő 37 évesen, közel a 40.- hez ugye, nem pelenkázni fog vágyódni! Szerinted van jövője ekkora korkülönbségű kapcsolatnak?

Vagy marad a szex! Arra viszont még ráérnél!

2012. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért ne vágyódhatna egy 37 éves férfi gyerekre. Vagy nem ezt akartad mondani? Mert akkor félre értettelek. Amúgy anyám és apám közt is 12 év van, és amikor megszülettem apám 39 volt.
2012. márc. 15. 19:56
 20/36 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te egy felnőtt férfitól most komolyan? Akarnád hogy friss huszonévesen egy majd 40 éves fószer legyen a párod? Keress valami korodbelit.
2012. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!