Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/L és 27/F között működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L és 27/F között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 16/L :)

2012. márc. 15. 19:03
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
A korombeliekkel már próbálkoztam, de nem tudok elképzelni velük semmit, mert annyira nagyon gyerekesek még. (Állítólag a fiúk később érnek amúgy is.)
2012. márc. 15. 20:06
 22/36 anonim ***** válasza:
vágj bele, legfeljebb majd jól pofára esel és akkor tanulsz belőle. egyébként, ha egy 27 éves srác egy 16 éves lánnyal kavar, az nem azért van, mert a lány érettebb a koránál, hanem azért mert a sráccal a vele egykorú nők nem állnak szóba. hidd el, tapasztalatból írom...nyugodtan válassz idősebb partnert, ha érettebbnek érzed magad az átlagnál, de ne ennyivel idősebbet sztem.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy pofára esem? Hogy csak kihasználna? Lehet, de nem hiszem, nem olyannak ismertem meg. Persze tudom, mindenki ezt mondja.
2012. márc. 15. 20:15
 24/36 anonim ***** válasza:
Amikor 15-16 éves voltam, nagyon sok 22-27 éves pasi szeretett volna velem járni. Én azért csodálkoztam rajta, mert nem értettem, hogy mit akarnak tőlem, a kis csitritől (bocsi, de én ezt gondoltam magamról:D). Aztán persze kiderült, hogy a korukbeli csajoknak nem kellenek és nálam próbálkoztak, hogy "szexhez jussanak". Mondtak minden szépet és jót, hogy mennyire szép vagyok, még ilyen szép lánnyal sosem találkoztak, sokkal érettebb vagyok a koromnál blabla. Én nem vettem be és pár hét randi után kiderült, hogy mindegyiknek voltak ilyen-olyan "problémái". Elhiszem, hogy a 16 éves fiúk sok esetben iszonyú éretlenek, de szerintem 16 évesen nyugodtan kereshetnéd a 18-20 éves fiúk társaságát. hidd el, ott már biztosan akadna olyan, aki nem "túl kisfiús". De ha úgy döntesz, hogy belemész ezzel a 27 éves férfival egy kapcsolatba, akkor számítanod kell rá, hogy vagy kihasznál vagy kiderül, hogy miért is nem próbálkozik a saját korabeli nőkkel. De mindenki követ el úgymond hibákat, az a lényeg, hogy tanuljunk. 16 éves meg belefér, hogy az ember próbákozik:)
2012. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő akar-e velem kapcsolatot, csak azt tudom, hogy én szeretnék vele. Egyetlen szóval sem célzott rá, hogy bármit is akarna, de észre szoktam venni, hogy órán bámul, és egyszer-kétszer rá is játszottam, hogy direkt beharaptam a szám szélét, vagy a ceruza végét rágcsáltam, miközben gondolkodtam, és utána látszott, hogy zavarban van :) Mert amikor zavarban van mindig elkezd hadarni egy kicsit :D
2012. márc. 15. 20:28
 26/36 anonim ***** válasza:

Max 1-2 hónapig járnátok,de ha ki akarsz égni 16 évesen,akkor hajrá...[;

RI-BANC leszel :) ....

2012. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Miért égnék ki 16 évesen attól, hogy a barátom idősebb volt nálam? Miért lennék ettől ribanc?

Azt pedig se te se én nem tudhatjuk, hogy mennyi ideig tartana. Ha 1-3 hónapig akkor addig.

2012. márc. 15. 20:42
 28/36 anonim ***** válasza:
órán bámul ?! hányszor bukott ? :|
2012. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
#28: A nyelviskolában az angol tanáromról van szó, egyszer sem bukott.
2012. márc. 15. 20:58
 30/36 anonim ***** válasza:
Akkor nemcsak,hogy pedo még az állását is veszélyezteted ilyen érett nő nem tudja ezt?
2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!