Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem!?

Figyelt kérdés

Hagyjak neki egy kis időt,mert azt kért,de akkor mért csinálja ezeket,hiányzik meg én is hiányzok neki,ahogy mondja! Inkább közös megegyezés volt,de csak azért mentem bele ebbe,hogy jobb legyen mind kettőnknek!

De,ha sms-be azt írom,hogy szeretlek,imádlak meg hasonlok akkor elpirul és azt írja meg mondja,hogy ilyen meg olyan édes vagyok...meg úgy köszön el,hogy szia puszi meg pirulos fej?


2012. márc. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakított igen.
2012. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka? És hány évesek vagytok?
2012. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szakított hagyd a francba, keress egy jobb nőt nála, hogy idegeskedjen és irigy legyen máris jobb lesz a közérzeted:)
2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.

Oka az volt,hogy sokat kell tanulni,sok a dolga és nem férek bele az életébe most és kicsit össze zavarodot,hogy mit érez,szeret még,de időt kért,de azt se zárta ki,hogy mással jön össze...18L/24F

2012. márc. 15. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
öcsém téged szopatnak nem veszed észre?:D:D nincs ideje mert tanul stb... de azért ott a lehetőség hogy mással összejöjjön...:D ne légy naiv, ez csak a szépen becsomagolt, menj a pics*ába duma:D
2012. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.

orvosnak készül....szal tanul szinte éjjel nappal szegény,azt,hogy össze jön mással nem biztos,de ha össze is jön boldogságot kívánok nekik,mert megérdemli a lány

2012. márc. 15. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor is hagyd... amúgy az orvostan hallgatókat sem kell félteni;) ha már egy ilyen felmerül, akkor kár firtatni tovább a dolgot, lépj te is tovább
2012. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lépnék,de nehezen megy,mert a kezét is megkértem már és így mégnehezebb
2012. márc. 15. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Micsoda baromság...

Ha nincs ideje rád, akkor legfeljebb kevesebbet találkoztok, de ezért szakítani -.-'

Főleg, hogy utána hozzáteszi, hogy mással viszont lehet, hogy összejön.

Nőként mondom, hogy az ilyen menjen a bús p***ba (bocs a vulgaritásért, de ez nagyon fel tud húzni).

Összezavarodott? Inkább túlságosan nyúl ahhoz, hogy bevallja, feltűnt valaki más. Ez gerinctelenség...

2012. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!