Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem "taszít", ha valaki teljesen ismeretlenül nagyon nyomul?

Figyelt kérdés

Szóval akivel max. egyszer-kétszer találkoztam (sőt, van akivel csak az első találkozót szervezzük..), akár meg is lenne a kölcsönös szimpátia, de ő már úgy viselkedik, mintha hónapok óta együtt lennénk, egyértelműen tervezzük a holtodiglan közös jövőt, mintha már a tulajdona lennék. Leb*sz, ha nem érek rá, pedig mennyire velem akar lenni. Rögtön válaszol, ha írok neki (nincs ennek sosem más dolga?), és ha nem teszem ugyanezt fel van háborodva.

Az ilyeneket élből el akarom küldeni..


De valahol elbizonytalanodtam.. Bennem van a hiba, hogy nem becsülöm meg, azt aki ennyire "komolyan gondolja", vagy másnak is szüksége van arra, hogy lassabban forrjon ki valami?



2012. márc. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hiba nem az ön készülékében van. nem szereted a túlzott nyomulást, ennyi. ez nem hiba szerintem
2012. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Rendben van Zsani, többet nem írok akkor. Sajnálom hogy nem mondtad meg ezt üzenetben.


Sok boldogságot mással.

2012. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13:38, Köszi a választ!


Utolsó, remélem csak humorizálsz.. Mindenesetre szerintem az ismerkedés kezdeti fázisában elég furcsa lenne "nevelni" a másikat, és megmondani, hogy már sok belőle így ismeretlenül is. (Persze, azt meg lehet mondani, hogy végleg hagyjon békén..)

2012. márc. 15. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem humorizáltam, mi a te keresztneved? :D Mert ha Zsanett, akkor tudom ki vagy, és valószínűleg rám gondolsz. :D

2012. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Zsanett vagyok, szóval az illető érdekében szólok, hogy az én kérdésem miatt ne sértődj meg rá.:)
2012. márc. 15. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pl örülök ha mondjuk msn nél nem kell 5 percet várni egy válaszra, végül is azért chat. E-mailnál meg akkor ír amikor tud, szóval ott nincs ez.


Ragaszkodást sokan túlzásba viszik, velem is volt már hogy 1-2 órás beszélgetés után le se lehetett lőni az illetőt. De ez van, kell tudni kezelni a helyzetet.


Ha meg bejön az illető lány, akkor meg hagy írjon, én csak örülök neki hogy nem nekem kell mindig keresni őt.


23F

2012. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!