Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan szólítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan szólítanátok le egy teljesen ismeretlen lányt, lányok, ti hogy képzelitek el hogy ha valaki ismeretlenül odamegy hozzátok mit mondjon?

Figyelt kérdés
És tegyük fel hogy max látásból ismered a fiút/lányt, és az a srác amolyan átlagos külsejű.
2009. aug. 31. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam hogy nemtudod hogy ez meg ez holvan?

(persze közeli helyet)

És hol elkísérnél-e?

Ha ez megvolt akkor utánna holnap nincs kedved sétálni?.

Elkérhetem az msncímed?

És közbe kérdezősködök.

16/F

2009. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem kellenek ilyen hol van ez meg ez meg ilyesmi dumák. Nekem az is okés ha csak idejön, hogy: Szija mit tudom én Tamás vagyok nincs kedved beszélgetni. Vagy idejön megkérdezi az időt és amúgy Tamás vagyok téged hogy hívnak ?
2009. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

nekem az őszinteség tetszik, mondjon valami hasonlót:

'Ne haragudj, de már nézlek pár percre, és szimpatikusnak/szépnek talállak. Megismerkedhetnénk?"

2009. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami ha lehet kort is írjatok oda.
2009. aug. 31. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit rühellek, az az, ha időt kérdeznek tőlem. A helyszínnel nincs problémám, de az előbbi az annyira semmilyen.

Én mégis leginkább a tiszta, nyílt beszédet szeretem. Az neked is kellemetlen, ha elkísérteted magad, és a lánynak még be sem jössz. Vagy barátja van. Nyílt lapokkal ez egyből kiderül, és megkíméled magad egy kellemetlen sétától.


És ez nem tűnik lerohanásnak, persze megfelelő szókészlettel. Az egyik hozzászóló válaszában tökéletesen megfogalmazott leszólítás van, alkalmazd azt :)

19/L

2009. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csatlakozok az előttem szólóhoz, a nyílt beszéd a legjobb... mond amit gondolsz,ne túl őszintén xD, bókolj kicsit:) ha bejössz neki úgyis folytatja weled a kommunikációcserét... vagy mond neki, h hohó, hello szijawagyok, mizu cica?, wan gazdád? xD lehet ezzel nyert!:D /Engem egy fiú(focista) úgy szólított le.. h "úr isten, de csúnya vagy... szóljatok már annak a lánynak h milyen csúnya..:D:D" azt mondta h azért mondta ezt, mert "máskülönben nem is foglalkoztam volna vele:D"lehet igaza volt...


17/L

2009. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi kicsit elkalandoztam "azt mondta, h azért mondta...":D:D
2009. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem össze a volt barátommal,hogy leszólított az utcán.Látásból ismert,mert szokott látni a buszon.Egyszer amikor leszálltam a buszról odajött hozzám,köszönt,bemutatkozott,és elmondta,hogy nagyon szimpatikus vagyok neki,és lenne-e kedvem megismerni.Én épp haza tartottam,és megkérdezte,hogy el-e kísérhet egy darabig(nem kísért teljesen haza,szerintem az már sok lett volna,így elsőre).Elkérte az msn címem,hol beszélgettünk és megbeszéltünk egy találkát.
2009. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!