Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, március végén lesz öt hónapja, hogy járok a barátommal.

nem tudtam eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e, vagy sem. Ha minden jó volt elbizonytalanodtam, ha meg veszekedtünk, egyből hiányzott, vagy sírtam.

Lelkiekben nagyon romokban vagyok(nem fogom részletezni, de sajna nem kamaszhiszti). A barátaimmal nagyon bunkó vagyok mostanában, pedig semmit nem ártottak nekem. Értetlenül állnak a viselkedésem előtt, mint ahogy én magam is. Olyan rossz érzésem van, ogy legszivesebben egyedül lennék. A barátom mellettem áll, és támogat, de most tényleg úgy érzem, hogy el akarok tűnni. Az érzéseimben is elbizonytalanodtam. Pedig tudom, hogy szeretem, és mégse vagyok biztos. Az a baj, hogy lehet, hogy a lelki állapotom miatt vagyok ilyen sajna( minden szerettemet elmarom magamtól, szüleimet, és a barátokat is OK NÉLKÜL). Nem tudom mit tegyek. A barátomnak szülinapja lesz, szeretne velem találkozni. Én is akarok vele lenni, de olyan rosszul érzem magamat alapból.

Mit tegyek? Lemondani nem fogom, mert egy bilág dőlne össze benne. CSak, hogy ne veszítsem el, és összeszedjem magamat?


2012. márc. 15. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ülj le magaddal beszélgetni, és deríts ki miért vagy ilyen, ha sikerült próbálj változtatni a dolgokon, és a viselkedéseden
2012. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre is gondoltam, és tudom, hogy bután hangzik, de "nincs erőm", mint ahogy semmihez se, csak a tanuláshoz. Alapvető dolgokhoz(pakolás, stb), nincs erőm, a zuhanyzás is "terhelő" szokott lenni számomra(de persze zuhanyzom).
2012. márc. 15. 10:25
 3/7 A kérdező kommentje:

Privátot sajna nem engedi a böngészőm, hogy írjak, úgyhogy ide írom le a válaszomat!

Anyukám bort ivott gyógyszerekre(depressziós). Ez kikészített. Már leszokott, de azóta más vagyok. Nem merek lemenni az iskola büféjébe, vagy egyedül vásárolni, stb.

Napi 3-4 órát tanulok, keveset alszom, ez is rátesz egy lapáttal. Vannak barátaim de magányosnak érzem magamat, nem tudtam összeegyeztetni Őket a barátommal, pedig mindenki fontos nekem. Megfelelési kényszerem van, szükségem lenne időnként egy tanácsra.

Körülbelül ennyi:)

2012. márc. 15. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
egy tanácsot én is tudok adni, csak is magadnak akarj megfelelni, a többiek le vannak szarva, és tényleg így van:) sokkal boldogabb leszel, nehéz dolog, tudom, kiszakadni ebből, de egy kis lelki simogatással, és azzal hogy néha az ember odaba*sz az asztalra sokat el lehet érni
2012. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És igen, igazad van:) Általánosban a megfelelési kényszeres rész ennél sokkal rosszabb volt, icsit javult azóta a helyzet.....igen elég nehéz, de tudom, hogy nincs más lehetőség ha boldog akarok lenni. Remélem a legjobbakat, mert már nagyon szükségem lenne egy feltöltődésre, és , hogy bldog lehessek! Köszönöm:)
2012. márc. 15. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
:) csak is rajtad múlik, bízok benned:)
2012. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj pozitív dolgokra. Sz*r érzés az, hogyha minden csalódás.
2012. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!