Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Egy fiúval nagyon sokáig csak barátok voltunk, de eközben sokszor vitatkoztunk is. Igazából mindig több volt ez, mint barátság, de nem jutottunk el odáig, hogy továbblépjünk. Az utóbbi időben már tényleg azon voltunk, hogy felejtsük el egymást, mert nem bírunk egymás mellett megmaradni,de emellett a szívünk mélyén naagy naaaagy szeretet volt. Nos..neki lett egy barátnője, akit a bevallása szerint nem szeret. Én ezzel a lépéssel döbbentem rá, hogy nekem nem pusztán barát ő, hanem sokkal de sokkal több. Szeretem. :/ Ő is szeret engem, de nem biztos, hogy menne ez nekünk együtt. Nem akarok belemászni egy kapcsolatba, bár értelmetlen az egész.Nem tudok..egyszerűen nem tudom mihez kezdjek. Szörnyen érzem magam, mert tényleg nagyon szeretem, de nagyon hülyét sem akarok magamból csinálni..legfőképp meg megbántani másokat. :(
2011. dec. 29. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom a választ

remélem tudtam segíteni, puszi

2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugyan igy vóltam!Sajnos én is elég sokat veszekedtem a lánnyal és ugy döntöttem hogy hagyom a francba az egészet!Már kb 2 hónapja nem is beszéltünk ő se keres én sem keresem!Szerintem te is csináld ugyan ezt!Próbáld meg elfelejteni és keres mást!Tudom nagyon nehéz nekem is az még mindig de elöbb utóbb el fogod felejteni föleg ha találsz másik fiút!
2011. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!