Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja voltunk együtt, csütörtökön szakított velem. Ennek legfőbb oka, hogy nem adtam ki magamból azt, amit valójában érzek. Voltak befolyásoló tényezők, pl.: van egy srác akivel Ő jóba volt és facebookon olyanokat is irogattak, amiért már megkérdezték tőlem hogy együtt vagyunk-e még (ekkor még együtt voltunk). Koleszos, és osztálytársam. Eddíg jól kijöttünk, sokat beszélgettünk, de csütörtökön mikor elbeszélgettünk, azt mondta már nem úgy érez irántam mint régen. Vajon lehet még esélyem arra, hogy ne veszítsem el őt? Javaslatokat és tanácsokat szívesen elfogadnék. Nem szeretném elveszíteni, nagyon sokat jelent nekem.
2011. máj. 27. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Bunkó leszek:

Szóval nagyon sokat jelent neked? Kit érdekel? Önzőség a menő mi???

Látszik te is magadnak akarod a lányt és nem is az érdekel hogy Ő boldog-e vagy sem.... Tipikus... Remélem a lány okosan dönt!


Bocsi. De tudom hogy igazam van.

2011. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretnék erőltetni semmit, ez az Ő döntése.

Csak javaslatot illetve tanácsot kértem.

2011. máj. 27. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első szerintem most nagyon okosnak hitte magát:D Logikus, hogy nem fog pisztolyt szorítani a csaj fejéhez, nem fogja erőszakkal maga mellett tartani. Ha pedig úgy sikerül megjavítani ezt a kapcsolatot, hogy a lány is benne van, akkor ez miért önzőség?


Mutasd ki neki az érzelmeidet, de ne vidd túlzásba. Mondd el neki, hogy szereted, de azt is elfogadod, ha ő úgy dönt, hogy véget vet a kapcsolatnak. Legyél őszinte, és megértő. Akkor még szerintem lehet esélyed:)

2011. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Haha, első vagyok.

Nem, okosnak nem hiszem magam, mindig tanulok újat. Csak aki a másik boldogságát nézi az nem így fogalmazza meg kérdést. Végig úgy fogalmaz hogy saját maga van a középpontban. De mivel szinte mindenki ilyen a mai világban, ezért nem csodálom hogy senki sem ért velem egyet :)

2011. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul fogalmaztam, de attól még ez nem így van.

2. nak köszönöm a a hozzászólását :)

2011. máj. 27. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Első: Szerintem mi már vitáztunk egy másik kérdésnél...:D Csak úgy a százalékodból ítélve:D Úgy látszik, mindig megtaláljuk egymást:)
2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!