Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik minden lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik minden lánnyal ez? Miért bolondulnak meg?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim körében több sráccal is megtörtént ez ami velem, fiatal korunk óta együtt voltunk egészen 13 éves korunktól kisebb nagyobb szünetekkel, de 15 éves korunktól egészen 19ig..boldogok voltunk, minden jó volt, szerelmesek, stb..

Az utolsó félévben hibáztam annyit, hogy sok dolgot kicsit elé helyeztem, például a sportot és a haverokat, ez miatt sokat veszekedtünk és ez is lett a kapcsolatunk vége, vagyis az h szüneteltessük..csak jött a probléma, hogy a lány 3 hete beszélgetett egy sráccal akivel kialakult valami köztük. és a szakításunk után egyből találkozó, csók..tovább nem mentek..egyenlőre

Én küzdök, harcolok érte, tüzijátékot csinálok neki, PPT-t csinálok neki, próbálom emlékeztetni a szebbnél szebb emlékeinkre, de mindnek semmi hatása, mert annyira belebolondult a 3 hetes fiúba. Féltem nagyon őt, mert ez a srác igencsak veszélyes életet él szórakozásilag, több balesete volt már részegen meg egyéb problémák..féltem nagyon hogy valami baja esik neki is..

Nagyon szeretem ezt a lányt, és tudom h ő is nagyon szeretett sokáig...és még most is él benne ez de valamiért nagyon küzd ellenem, pedig tudom mostmár h mi is kell neki h mivel tudnák kijavítani ezt a rossz időszakomat mert akkora pofont kaptam..

Mi voltunk egymásnak az elsők mindentéren...feleségül szerettem volna venni egyszer és még most is...

De annyira megalázott már sok dologgal, kinevet a fiúval engem h h próbálkozok stb...de még mindig nem tudom utálni vagy bármi..mert annyira szeretem..

hogyan tudnám visszacsábítani? hogyan tudnám elérni hogy adjon még egy esélyt??

20/F


2012. márc. 15. 01:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Figy ha nem reagál ezekre a dolgokra akkor sza*rd le, amúgy meg nagylány tud magára vigyázni, hidd el vannak olyan lányok dögivel, akik kölni pisilnének ilyen romantikus fas*ziért...én hagynám a pi*csába, és te is éld az életed, ha veled akarna lenni, téged választana, ha szeretne, nem lett volna szünet, ez már csak vergődés, a káposztaleves sem jó újból felmelegítve...én már csak tudom
2012. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Velem is ez volt, 3 évig voltunk együtt, 17 volt amikor összejöttünk én 19, és egyik napról a másikra ellenségessé vált, beszélni sem akart velem, nem is tudtam pontosan kideríteni mi a problémája. Valentin napot még együtt töltöttük, jól éreztük magunkat 2 napra rá már nem kellettem. 3 év után ezt így nem tudom megérteni miért csinálja, minden kapcsolatot megszakított velem. Erős a gyanú hogy kapta a "jó tanácsokat" a barátnőktől, akikkel jelenleg egy koleszban laknak....
2012. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hiába tűnik romantikusnak, az ember általában nem szerelmes egész életében. Ő szeretne máshogy élni most. Ilyen korban elég nagy felelősség ugyanazzal lenni hosszú évekig.

Ha szünetet tartotok akkor bizony joga van azt csinálni amit akar. 'Alázni' pedig nem szép de senki sem tökéletes, és lehet, hogy idegesíti, hogy elősre nem érted meg ha nemet mond. Úgyhogy szerintem nincs értelme őt szídni, mással lenni nem bűn.

2012. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az meg különösen idegesítő tud lenni amikor az egyik fél meg akarja mondani, hogy a másiknak mi a jó. Majd ő tudja, hogy neki mi a jó. "megszereztem az egyik beszélgetését.." kicsit olyan érzésem van mintha túlságosan zaklatnád. X évig veled volt, nem ismer mást jó hogy nem tudja biztosan mit akar. Te gondolom te sem vagy tökéletes, ezért még nem kell csúnyán beszélni róla. Ha annyira szeretnéd, akkor nem engednéd, hogy itt is szídják jogtalanul.
2012. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
engedjed, hadd menjen...
2012. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Több típus van. Ezek között az egyik aki élni akar, mielőtt kiköt. A másik, amilyen te is vagy, ha megtalálja a számára igazit, képes mellette leélni az életét.

Ha két ilyen ellenkező típus találkozik, az történik, ami veletek. Ha vissza is térne hozzád, valszeg többször is elkanyarodna, és te szenvednél. ( Részletezzem, hogy mitől ?? )

Minél előbb elfelejted, annál előbb megtalálhatod az igazit.

2012. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!