Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik minden lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik minden lánnyal ez? Miért bolondulnak meg?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim körében több sráccal is megtörtént ez ami velem, fiatal korunk óta együtt voltunk egészen 13 éves korunktól kisebb nagyobb szünetekkel, de 15 éves korunktól egészen 19ig..boldogok voltunk, minden jó volt, szerelmesek, stb..

Az utolsó félévben hibáztam annyit, hogy sok dolgot kicsit elé helyeztem, például a sportot és a haverokat, ez miatt sokat veszekedtünk és ez is lett a kapcsolatunk vége, vagyis az h szüneteltessük..csak jött a probléma, hogy a lány 3 hete beszélgetett egy sráccal akivel kialakult valami köztük. és a szakításunk után egyből találkozó, csók..tovább nem mentek..egyenlőre

Én küzdök, harcolok érte, tüzijátékot csinálok neki, PPT-t csinálok neki, próbálom emlékeztetni a szebbnél szebb emlékeinkre, de mindnek semmi hatása, mert annyira belebolondult a 3 hetes fiúba. Féltem nagyon őt, mert ez a srác igencsak veszélyes életet él szórakozásilag, több balesete volt már részegen meg egyéb problémák..féltem nagyon hogy valami baja esik neki is..

Nagyon szeretem ezt a lányt, és tudom h ő is nagyon szeretett sokáig...és még most is él benne ez de valamiért nagyon küzd ellenem, pedig tudom mostmár h mi is kell neki h mivel tudnák kijavítani ezt a rossz időszakomat mert akkora pofont kaptam..

Mi voltunk egymásnak az elsők mindentéren...feleségül szerettem volna venni egyszer és még most is...

De annyira megalázott már sok dologgal, kinevet a fiúval engem h h próbálkozok stb...de még mindig nem tudom utálni vagy bármi..mert annyira szeretem..

hogyan tudnám visszacsábítani? hogyan tudnám elérni hogy adjon még egy esélyt??

20/F


2012. márc. 15. 01:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt kihagytam h hazudozik nekem, illetve tartja bennem folyamatosan a reményt, hogy ő majd él..és később összejövünk ha szeretem meg stb...de mégis meddig várjak?? hiába szeretem nagyon..de ha mással netán összefekszik meg engem elutasít ilyen fontos helyzetben, akkor elveszik a mi varázsunk hogy csak egymásé vagyunk/voltunk..
2012. márc. 15. 01:30
 2/16 anonim válasza:
100%

Tudod, nem csak te vagy ilyen/hasonló helyzetben...

Amit csinál, szerintem ez már túl sok, nem érdemel meg. Tudom mit érzel, tehát nem csak a levegőbe beszélek, de tanácsokat osztogatni könnyebb mint megtenni. :)

2012. márc. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

minden barátom, ismerősöm mondja h hagyjam a fenébe, mert tönkre tesz ezekkel...de nem tudok tovább menni..2hete szenvedek..több kilót fogytam..nem eszek, nem alszok...

az egyik nap sikerült megszereznem egy beszélgetését a sráccal, akkor úgymond túltettem magam rajta és elküldtem az összes tőle kapott cuccával együtt, majd kiakadt és mondta h szeret, sírt meg minden, adjak neki esélyt amiért hülye volt..ekkor a férfibüszkeségem nem hagyta, de fél órára rá írtam neki 1 smst h megadom neki mert szeretem és tudnék benne újra bízni..másnap kérdezem tőle h mitörtént, és akkor már hagyjam meg hogy nem tud választani, meg h sajnálja h ezeket mondta, csak félt..

hogy tudnék akkor túl lépni az egész dolgon??

2012. márc. 15. 01:49
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

áh.

ez már az alázó kategória amit csinál.

egy hónap alatt meg kell dugnod 10 csajt,akkor túl leszel rajta.

nem tudod visszacsábítani.

kúrni fog mindenképpen,vagy már kúrt is.

utána meg már kellene a fenének.

akkor kellenél neki megint,ha lenne értéked,vagyis összejönnél egy másik nála jobb csajjal.

2012. márc. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az a baj h jelenleg más nőre sem birok nézni :S:S pedig én is ezt csinálnám legszívesebben..
2012. márc. 15. 02:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá,nem éri meg küzdeni.Majd rájön idővel magától is.Hasonló helyzeten vagyok túl már egy ideje.De úgy vettem észre h csak mi pasik küzdünk azért h visszaszerezzük őket.
2012. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem éri megküzdeni, de a szívem visz előre..mert megőőrülök érte még mindig :((
2012. márc. 15. 02:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudom milyen,elég nehéz elviselni de én pl azzal foglaltam le magam és tereltem el a gondolataim h bekockultam gép elé és játszottam,és ez mostanában már egész hatásos mert nem kívánom vissza a vele töltött időt :)
2012. márc. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretem ezt a lányt, és tudom h ő is nagyon szeretett sokáig...és még most is él benne ez de valamiért nagyon küzd ellenem, pedig tudom mostmár h mi is kell neki h mivel tudnák kijavítani ezt a rossz időszakomat mert akkora pofont kaptam..

Mi voltunk egymásnak az elsők mindentéren...feleségül szerettem volna venni egyszer és még most is...

De annyira megalázott már sok dologgal, kinevet a fiúval engem h h próbálkozok stb...de még mindig nem tudom utálni vagy bármi..mert annyira szeretem.. "


Na ezt mond el neki és de mindent ami ebben van

20F

2012. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

07:12

már elmondtam neki nem egyszer ezeket meg mindent :/ de csak azt mondja h sajnálja..ő élni akar..szabad akar lenni stb..és naiv, teli beszélték a fejét minden szarral és nem hisz már nekem h mi lenne neki és nekünk a jó :/

2012. márc. 15. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!