Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért történik ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársammal rég össze akartam jönni, ès most végre sikerült. Az első hónapban madarat lehetett volna velem fogatni, most viszont... Nem tudom :S szeretem őt, nagyon:'( de valahogy más érzés lett. Múlt éjjel is azt álmodtam hogy mellette kavarok egy idegen lánnyal, de rá hivatkozva elutasítottam. Mit jelent ez az egész? Mit kéne csinálnom? Én csak vele akarok kenni, ès boldog szeretnék lenni:'( 15/F
2012. febr. 15. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy hirtelen fellángolás volt. Sőt ezekszerint biztosan.
2012. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem, mert nagyon szeretem :((
2012. febr. 15. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg elmúlt a varázs, de attól még a szerelem megvan. :)
2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!