Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán tudom hogy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OnlyThePro kérdése:

Nem igazán tudom hogy most mi is történik? :D Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az történt velem hogy ,,megtetszett" egy lány akivel már rég óta ismerjük egymást, mindíg jóban voltunk, mint osztálytársak. Kb. 2 hete valamiről elkezdtünk beszélgetni, és én csak néztem Őt , és azóta nagyon sokat gondolok rá, haveri kapcsolatban vagyunk, de én úgy érzem többet érzek barátságnál. A gondom az hogy nem igazán merek rákérdezni nála, ezzel kapcsolatban, mert félek hogy akkor a baráti kapcsolatunk is megromlana/megszakadna, ha tudná többet érzek iránta mint szimpla barátság.(nincs barátja, de nemtudom hogy mit érez/gondol rólam/irántam) Mit tanácsoltok mit tegyek ? 16/F.
2012. jan. 31. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
"aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az vesztett"
2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez igaz, de félek hogyha Ő semmi komolyabbat sem akar vége a barátságnak is.
2012. jan. 31. 18:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam meg neki? és egyáltalán megmondjam-e?
2012. jan. 31. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez benne volt az első válaszban. Csak akkor baszhatsz el valamit ha meg is próbálod, ha nem próbálod már elbasztad. De ha nem mondod el ez az érzés egy jó darabig gyötörni fog.
2012. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!