Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek lehet, hogy tetszem, de a jelei egymással ellentétesek, leirom, hogyan viselkedik:

- csak akkor néz a szemembe, amikor kettesben vagyunk

- ha kettesben vagyunk, mindig rámmosolyog

- zavarba jön néha, ha hirtelen megjelenek.

- úgy tűnik, nem tudja a nevemet, pedig ha tetszenék neki, akkor tudná.

- amikor kérdezek tőle valamit, néha csak bólogat, mintha annyira zavarban lenne, h a szava is eláll

- máskor meg ha kérdezek valamit, mintha nem is érdekelné, hogy kérdeztem, egyszerűen nem válaszol, vagy elsétál

- egyszer megkérdeztem tőle találkozásunkkor, hogy hogy van, azóta minden találkozásunkkor megkérdezi, hogy hogy vagyok.

- ha beszélgetést kezdeményezek, válaszol rá röviden, de nem kérdez semmit tőlem, nem kérdez vissza, mintha nem is akarna beszélgetni.

- egyszer ő kezdeményezte a beszélgetést, megkérdezte, milyen volt a szilveszterem, én visszakérdeztem, de nem figyelt rám.


2012. márc. 15. 00:46
 1/4 Márk351 válasza:
Mond meg egyenesen mit érzel... ne tökölj :)
2012. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Ezt látni kellene élőben. Tőled már több videó is kellene.

Én akkor nem vagyok túl beszédes, ha nem akarok beszélni.

2012. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kis egyszerű lánynak tűnik.

az ilyeneknél nem baj ha nem kérdez,mert ha jó sztorival állsz elő,ő jobban szeret hallgatóság lenni.

én nem állítanám,hogy tetszel neki,de így leírva érdeklődik.

mondjuk ha már ennyiszer találkoztál vele és nem tettél konkrét lépéseket,miközben tetszik neked és ő sem vak,az határozatlanságra utal,ami első számú nőriasztó.

szerintem e miatt vesztette el az érdeklődését és nem bünteted ha nem figyel rád.

tököltél.

2012. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:)

Kicsit szétszórt lehet..hát szerintem lehet ő sem tudja, hogy te hogyan viszonyulsz hozzá, ezért egyszer felbátorodik, máskor pedig inkább visszavonul..hát nehéz eset..

Beszélgess azért vele minél többet, hogy kiderüljenek végre a dolgok vele kapcsolatban:)

20l

2012. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!