Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodnak a férfiak annyira az apró kis hazugságaikhoz? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik érintettnek érzik magukat ebben, legyenek nők vagy férfiak: mi értelme a sunyiságnak? Miért nem lehet teljesen őszintén hozzáállni a barátnőhöz?

Köntörfalazásra, kifogások gyártására gondolok. Miért nem lehet kerek-perec megmondani, ha ti másképp gondoljátok? Olyankor féltek valamitől? Persze, hangsúlyozom, akinek nem inge, ne vegye magára.

Én nőneműként nem szeretem kibúvók, alibik keresgélésére pazarolni az energiámat, ezért mindig rögtön elmondom, ha nem klappol valami. Ezt még egyetlenegy férfiban sem sikerült felfedeznem. Mi ennek az oka?

(U.i.: aki támadásként fogja fel a kérdésemet, az meg is érdemli, hogy felidegesítse magát rajta)



2012. márc. 14. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Huu most olyan ideges lettem ,majd fel robbanok.:-)
2012. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami, én is ilyen voltam egy időben, hogy elkerüljem a veszekedéseket, de utólag kiderült hogy csak halogattam a dolgokat és a gondok csak gyűltek-gyűltek míg végül vége lett a kapcsolatomnak...megfogadtam hogy változtatok a hozzáállásomon és már inkább egyből megbeszélem a párommal ha valami baj van.
2012. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz. Tényleg.
2012. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az exem pl. azért hazudott mindig, mert el akarta kerülni a mérgeskedést. Azt hitte, hogy ezzel jót tesz. Aztán persze később megtudtam, hogy hazudott, és akkor még nagyobb balhé lett belőle, mint ami amúgy is lett volna.

A végén már nagy tételekben is hazudott. Szemrebbenés nélkül. Akkor kezdtem el gyanakodni, amikor a tulajdon anyjának hazudott nem kis dolgokban. Gondoltam, ha neki hazudok, akkor nekem, miért ne?


A nagy hazugságoknál már gondok vannak.

2012. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

18:09 - Na, tessék! :D

18:10 - Örömmel hallom (olvasom), hogy létezik a hibáiból tanulni tudó férfi.

2012. márc. 14. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, szimplán annyira képtelen a kommunikációra vagy annyira tart a következményektől (h megbánt, h rosszul fog esni, h félreértem stb.) h sokszor inkább az egyszerűbb utat választja. Pedig tudja h ezt utálom a legjobban. De nem csak velem ilyen, úgy általánosságban. Nagy hazugságai, ahogy nagy titkolni valói sem, nincsenek, és mégis.

20L

2012. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

18:15 - Akkor ezek szerint rád nem vonatkozik.

18:16 - Érdekes egy életmód. Ezek szerint a fickó sem érezte jól magát a bőrében. De akkor meg minek...?

2012. márc. 14. 18:22
 8/10 A kérdező kommentje:
18:20 - Szerintem aki megfutamodik az akadályok/nehézségek elől, az nem igazi férfi. Pedig a konfliktushelyzeteket akár próbatételként vagy fejlődési lehetőségként is fel lehet fogni.
2012. márc. 14. 18:25
 9/10 Senki Alfonz ***** válasza:

Mire gondolsz ? Kibuvó,alibi,hazugság, mert félrekefélek vagy hasonló kategöria ? az nem én vagyok.


Hazugság, hogy jól áll e szerintem pl. az uj táskája ahhoz a ruhához ami rajta van ? Igen , bármikor.

2012. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18:33 - a kisebb volumenű témákra gondolok, mint pl. elmeséli valamilyen problémáját, és én javaslok neki valamit, ami anno nekem bevált. Erre félrenéz/lesüti a szemét, és azt mondja, hogy "jó, majd megpróbálja". Ha erre rákérdezek, hogy hülyeségnek tartja-e, akkor vagy töredelmesen beismeri, vagy tovább forgatja a szemét és tagadja. Az ilyen átlátszó, értelmetlen struccpolitikára gondolok. Az eddigi barátaim mindannyian tudhatták, hogy sosem dobtam le az ékszíjat, ha ők másképp gondolkodtak. Éppen ellenkezőleg (ha ugyanolyanok lennénk, az iszonyat unalmas lenne).
2012. márc. 14. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!