Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a férfiak, hogy vége?

Figyelt kérdés
Volt egy két hónapos kapcsolatom, az utolsó találkozáskor (márc 1) boldogan váltunk el, azzal, h nemsokára újra találkozunk. A fiú utána is jött a csetre mindennap, hívott is, megköszöntött márc.8-án (nőnap), de mondta, hogy 11-éig nem lesz elérhető, mert külföldre megy. Ilyen már volt, tehát nem volt feltűnő. Még viccesen rá is kérdeztem a telóban, h csak nem így akarsz lerázni? Erre Ő:Dehogyis, biztos rossz tapasztalataim vannak a ffiakkal,ő nem szokott szó nélkül lelépni és nincs is oka rá, nagyon szeretne újra látni, majd 12-e után. Ma már 14-e van,nem jelentkezett, ráírtam smst, hogy csak nem történt vele vmi baj, nem jött válasz, 1x hívtam, kinyomta a telót. Tegnap este még egy smst írtam: hogy mi a baj, vége, akkor mondd meg lécci, mert ez a némaság nagyon fáj, nem tudom mi történhetett. Semmi felelet. Ok, nem keresem többé, de miért nem tudja megírni? Hisz pont ő mondta, h szó nélkül nem szokott lelépni. :-(((

2012. márc. 14. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert gerinctelen, puhatestű állatfajta, már amelyik nem képes kimondani! Akibe szorult jellem, az nem fél megmondani az igazat! Ez azonban ritka!
2012. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még csak megmondania se kéne,nem is személyesen, nem is szóban,csak írjon választ az sms-emre, h, "Igen, vége!"És akkor le tudnám zárni. Így is le fogom tudni idővel, csak nehezebb, mert nem tudom mi történt.Nem is faggatnám miért, mert ezer oka lehet (mégse jöttem be, jött egy másik nő...stb.)Csak amikor rákérdezek smsben, írjon választ, h Vége. Pont.
2012. márc. 14. 09:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy vége, az is lehet, hogy valami gond van. Ha tényleg külföldön van, lehet hogy elfogyott a kártyájáról a pénz. Én egyszer "tűntem" így el. Nálam ki sem csörgött a teló, ha hívtak akkor először itthoniaknak mindig kicsörgött, utána szétkapcsolt. Ez is benne lehet.


Persze az is, hogy meglépett és ennyi volt vége. De szerintem az már túlzottan gerinctelenség lenne a részéről, hogy még egy sms-t sem ír. Ha le is lépne, normál ember legalább ennyit megtenne, ha nem akar már semmit, ezért gyanús ez nekem. Vagy egy hatalmas tapló, vagy nem ez van a dologban.

2012. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, nem kártyás telefonja van, és van pénze is elég.Ki is nyomta, mikor hívtam,tehát él, oké, talán nem volt egyedül, de az sms-ekre válaszolhatna...Látja, h aggódom, kérem, h írjon és erre nem ír. Ez vagy bunkóság, vagy gerinctelenség, vagy szadizmus. :-((( Nem is az fáj, h vége lett, csak az, h ennyit se érdemlek, h visszaírjon.
2012. márc. 14. 09:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Előttem szólónál a pont. Ha külföldön van, és nincs pénz a kártyáján, akkor nem tud hívást fogadni. Nem akarlak felbiztatni, de várj még egy kicsit, mielőtt elhamarkodott véleményt alkotsz.
2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez van, nem tudom. Sosem ráznék így le senkit...
2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem kártyás telója van és pénze is van. És hazajött 11-én.
2012. márc. 14. 09:46
 8/14 anonim ***** válasza:

"...és van pénze is elég..."

Szerintem meg is válaszoltad magadnak :D

Lépj tovább szerintem.

2012. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem, h vége. A kérdés az volt miért nem mondta meg...
2012. márc. 14. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy féreg az ilyen. Engem kétszer ráztak le így régebben még tinikoromban és azóta sincs senkiben bizodalmam. Ha nem veszi fel a telefont vagy később ír vagy akármi van rögtön arra gondolok hogy le akarnak rázni. Örökre megmaradt el bennem hogy szó nélkül sunyi módon szakítottak velem. Ha megjelenne mert az is benne van a pakliba akkor hanyagold és emlékezz h milyen fájdalmat okozott. Az ilyenek nem férfiak inkább gyáva sunyi gyerekek.
2012. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!