Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a férfiak, hogy vége?

Figyelt kérdés
Volt egy két hónapos kapcsolatom, az utolsó találkozáskor (márc 1) boldogan váltunk el, azzal, h nemsokára újra találkozunk. A fiú utána is jött a csetre mindennap, hívott is, megköszöntött márc.8-án (nőnap), de mondta, hogy 11-éig nem lesz elérhető, mert külföldre megy. Ilyen már volt, tehát nem volt feltűnő. Még viccesen rá is kérdeztem a telóban, h csak nem így akarsz lerázni? Erre Ő:Dehogyis, biztos rossz tapasztalataim vannak a ffiakkal,ő nem szokott szó nélkül lelépni és nincs is oka rá, nagyon szeretne újra látni, majd 12-e után. Ma már 14-e van,nem jelentkezett, ráírtam smst, hogy csak nem történt vele vmi baj, nem jött válasz, 1x hívtam, kinyomta a telót. Tegnap este még egy smst írtam: hogy mi a baj, vége, akkor mondd meg lécci, mert ez a némaság nagyon fáj, nem tudom mi történhetett. Semmi felelet. Ok, nem keresem többé, de miért nem tudja megírni? Hisz pont ő mondta, h szó nélkül nem szokott lelépni. :-(((

2012. márc. 14. 09:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Tiniként pont 2x rázták le engem is így, már nem vagyok tini, de én is éppígy vagyok, mint Te, ezért is kérdeztem rá nála a telóban, ezért is kértem, h ha így lesz, mondja meg.Nem tette. újabb csalódás. :-(((

2012. márc. 14. 11:16
 12/14 A kérdező kommentje:
Még annyit, h szerintem, ha nem mondja meg, így sokkal megalázóbb a helyzet, szinte még úgyis tűnik, mintha ilyenkor a nő futna a pasi után, persze csak tudni szeretné, h nincs-e vele vmi baj...Aztán 1-2 sms, hívás után rájön, h a pasi él és virul...Megalázó....
2012. márc. 14. 11:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert még nem ment le a stáblista...
2012. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Azér'...
2012. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!