Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lúzer vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lúzer vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, az elmúlt 7-8 év alatt kb. 10 lány tetszett, és próbálkoztam is náluk, de csak egy volt, akinél sikerem volt és járt velem. Ha valaki megtetszik és bepróbálkozok, általában nem jön össze. Ugyanakkor több lánynak tetszettem én is, csak ők meg nekem nem. Na most, lehet-e mondani, hogy valahogy mindig pechem van és csak azért nincs sikerem, ha kezdeményezek, vagy egyszerűen csak lúzer vagyok? Szerintem a külsőm átlagos, kommunikatív vagyok. Akiknek kellettem, nem értem, hogy miért, de úgy volt.
2012. márc. 13. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
ettől nem vagy lúzer. azt másra használom
2012. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

lazíts egy kicsit. minden alkalmat meg kell próbálni! azért, mert nem tetszik egy lány elsőre, attól még adhatsz neki esélyt. tapasztalatot szerezhetsz, és ki tudja, lehet, hogy megváltozik a véleményed, ha megismered!

semmiképp sem szabad kihagyni a lehetőségeket (persze mindennek vannak határai). megismersz egy új embert, azok barátait, stb... ha ezt megérted, akkor nem fog eszedbe jutni többet a lúzer szó ;)

2012. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet, én azért nem adtam esély ezen lányoknak, mert úgy éreztem, hogy ha randizok velük és akkor sem kedvelem meg őket, az úgy venné ki magát, hogy elhúztam előttük a mézesmadzagot aztán mégse lett semmi. Nem akartam kiszúrni velük, miközben magammal is kiszúrtam bizonyos értelemben.


Csak azt nem értem, hogyan lehet, hogy holott több lánynak tetszettem már, mégsem sikerülnek soha a saját akcióim?

2012. márc. 13. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert átlagos külsőd van. A lányok nagyon válogatósak, és ahhoz, h mondjuk minden 2.-nál sikered legyen, nagyon jól kell kinézned. Ha csúnya lennél, akkor pedig soha egyetlen lánynak se tetszettél volna.
2012. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintem egy marhaság, mert ha ANNYIRA válogatósak lennének, akkor szerintem átlagosként se tetszettem volna nekik, mentek volna máshoz. Volt köztük olyan lány is, aki más szemével szerintem szép. Amúgy sok bűnronda fickó van, akinek mindig van nője. De ez olyan mindegy, a külsőm az olyan, amilyen.
2012. márc. 14. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól h átlagos vagy, még 1-2 lány láthat jóképűnek. Az igazán bűn ronda srácoknak viszont nem lehet nőjük, legfeljebb ha gazdagok.
2012. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos akkor mi a fityfenét tegyek? A summa akkor is az, hogy csökkentértékű vagyok, mivel 10 évente 1 akció ha sikerül.
2012. márc. 14. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Nézz ki jobban v legyél gazdagabb!
2012. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Egyik se megy, a gazdagság működhetne, de az a nő se százas, aki a pénzért "szeret".
2012. márc. 14. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!