Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért henceg nekem azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért henceg nekem azzal, hogy már van új kiszemeltje?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, kibékültünk, megint szakítottunk.

Az oka az volt hogy egy csajjal mindenáron le akart feküdni, és a hátam mögött csinált álnéven egy profilt fb-n és ott dumált vele, miután visszafogadtam. Ugyanemiatt a lány miatt szakítottunk először is.

Most viszont azt mondta letett róla, de felhívott este és mondta hogy van új kiszemeltje, aki fiatalabb és még csak megnézte az adatlapját fb-n. Miért kínoz ?


2012. márc. 13. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akar tenni. De rosszul csinálja.
2012. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dottorre ***** válasza:
Atyám, de gyökér ember. Rakd ki!! Az a fajta ember, aki szereti látni szenvedni a szeretteit. Vannak ilyen emberek, bár sosem értettem őket.
2012. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat... könnyen lehet, de én attól tartok, hogy ez tényleg komoly nála, hirtelen szoknyapecér lett 2 éves kapcsolatunk után, eddig semmi jele nem volt ennek...
2012. márc. 13. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott a hiba, hogy kibékültél vele! Miből gondoltad, hogy a problémák, amik miatt szakítottatok azok elmúltak?

AzÉRT BÁNT ENNYIRE, MERT HAGYOD MAGAD. Dobd ki és keress egy rendes pasit. És SOHA, DE SOHA NE BÉKÜLJ KI EGY EX-SZEL!

2012. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg igazad van, hülye voltam. Viszont nem voltak problémáink, csak az hogy ő elkezdett nekem hazudni a csaj miatt.
2012. márc. 13. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyd a francba,az ilyen nem érdemli meg,hogy szeressék,csak kihasznál a bunkó,az ilyeneket verném

20F

2012. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!