Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartotta meg őket ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartotta meg őket ha én már nem jelentek neki semmit?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm miért tartotta meg a leveleimet a verseimet amiket neki írtam?És persze közös képeket. Állítólag ki szeretett belőlem azóta új kapcsolata van.Emlékek ez idáig tiszta .amiket persze nagyon féltett 4 év alatt,de ezek szerint még érez valamit irántam?
2012. márc. 13. 02:59
 1/7 Senki Alfonz ***** válasza:
Tudom hogy mit szeretnél hallani, de az igazság az hogy nekem is megvannak a volt barátnöim levelei , éppen a multkor került a kezembe a doboz, végignézegettem, volt olyan akire szinte nem is emlékeztem ahogy olvastam a leveleket elöjöttek a a szép emlékek de az érzések egyáltalán nem, viszont én se dobnék ki ilyesmit semmi pénzért.
2012. márc. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hallani :) Már túl vagyok rajta és még ha azzal állna elém h szeret se kezdeném újra.Már nem az akinek megismertem,és a mostani énjébe nem tudnék bele szeretni.Csak kíváncsi voltam h vajon miért vannak ezek még neki meg.
2012. márc. 13. 03:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó, nekem még a tinédzser szerelmeim emlékei is meg vannak, pedig már 26 éves vagyok. A lányok szerintem nem engedik el az ilyesmit egykönnyen....
2012. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallod, én férfi vagyok, de még az a szerelmes levél is megvan, amit kb 10 éves koromban kaptam egy számomra eléggé visszataszító lánytól. Még azt a szerelmes levelet is megtartottam, amit 17 éves koromban kaptam egy olyan csajtól, akivel kb 2 napig tartott a "kapcsolatom", azóta meg - szerencsére - már köszönőviszonyban sem vagyunk. Nem jelent ez semmit, csak annyit, hogy a szentimentálisabb emberek kötődnek az ilyen emlékekhez.
2012. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tévedés. Én például nő vagyok, de soha nem tartanám meg, mert tudom az új páromat megbántanám. Az más hogy pl kaptam egy kedves kispárnát és még megvan, illetve egy gyűrű (nem eljegyzési). Ezek megvannak, de teljesen közömbös, ha rá nézek, nem jelent semmit.


25/N

2012. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetemben sem arról van szó, hogy az illetők jelentenek valamit, olyan ez, mint egy ballagási fénykép, csak olyan embertől, akihez egyéb kötődésed volt. Eleve nem jönnék össze olyan csajjal, aki azt várja el tőlem, hogy ezektől szabaduljak meg, én sem várnám el.
2012. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én megszabadultam pár dologtól,így nekem könnyebb volt felejteni.Nem szívesen tettem de jobb mintha folyton ő jutna eszembe róluk.
2012. márc. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!