Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek többet jelentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet jelentek neki mint egyszeri barát?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel csak yahoo-messengeren beszelünk egy egyetemen vagyunk ő egy evvel kisebb. Az ok ,hogy nem találkoztunk meg az ,hogy barátja volt(van ?) ugy ,hogy nem nagyon nyomultam kb 2,5 éve ismerem.

A beszélgetésekről annyit ,hogy egyre jobban tartunk ,hogy afféle lelkik társai legyünk egymásnak sok mindent meg tudunk beszelni ( igaz ilyenből van több is :) ) mostanában úgy vettem eszre ,hogy ha csak nem kell rohannia az egyik félnek akkor nehezen tudunk elszakadni a beszélgetéstől ..mindig van egy gondolat amitől tovább és tovább húzódik a dolog.

Na szóval az lenne a kérdés merjek-e tálakózót kerni tőle, mert úgy érzem ebben a lányban meg van minden mit szeretnek de nem tudom ,hogyan kezdjek neki mert nekem még nem volt barátnőm ... mindig elutasítottak eddig és már ott mikor találkozni hívtam..

23f


2012. febr. 5. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
remélhetőleg nem a lelki szemetesládájává váltál a beszélgetések alatt és akkor biztosan van esélyed nála.szerintem egy próbát megér.írd meg neki, mondjuk, hogy valamikor igyatok meg egy kávét egyetem után vagy stb stb. én drukollok :)
2012. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felhívod magadhoz,kinyitsz egy üveg piát az első üveg elfogyasztása után megcsókolod és megfogod a mellét.

a többit csak kitalálod.

kb ennyi.

2012. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha barátja van még, akkor szerintem ne találkozzatok. Először érdeklődd meg hogy tényleg nincs-e már neki. Ha tényleg nincs, akkor nyugodtan kérhetsz találkozót! Ha nem is párkapcsolat, akkor legalább személyes barátság alakulhat ki.:)
2012. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!