Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mehettem el hamarabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mehettem el hamarabb? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, lánnyal élek párkapcsolatban már 4éve. Nagyon szeretem! Elötte volt kapcsolatom fiúval, voltak futó kalandjaim is, de egy fiú volt akit igazán szerettem... Aztán jött ez a lány akivel azóta is együtt vagyunk. Elötte lánnyal sosem voltam, és nem is akarok más lánnyal lenni nem vonz. De benne megtaláltam valamit, amit senki másban... Lényeg, feldobtuk a szexuális életünk és bevettünk egy férfit, csak hibe hóba. A lánnyal nagyon jó a szexuális kapcsolatunk, mindig eltudok menni, ő is stb. Viszont amikor beszállt a férfi, sokkal hamarabb eltudtam menni. Ő ezen vérig sértődött és a szakítást fontolgatja. Mert azt gondolja, hogy már nem szeretem őt, hogy eltudott vinni egy férfi 4év után. :S

Mi tévő legyek? Szeretem ezt a lányt nagyon,ő a mindenem, de nem tagadom, jó volt nagyon érezni egy férfi közelségét is.


2012. márc. 12. 23:14
 1/6 The Deathworm ***** válasza:

Mivel lány vagy, csak tudod, h mi kell egy nőnek...

Ha nem, szerintem vedd rá őket, h legyenek csoportosan öngyilkosok te meg lődd túl magad...

2012. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelmes, segítő válaszokat várnék...
2012. márc. 12. 23:30
 3/6 Senki Alfonz ***** válasza:

Bár nem mondtad egy szóval sem hogy leszbinek éreznéd magad kihangsulyozom hogy nem vagy leszbikus , biszex vagy , még ha a barátnöd máshogy is gondolja .

Mivel mindkét nemmel élvezed a szexet logikus hogy hamarabb elmentél egy férfival amikor 4 éve nem volt szexuális élményed csak növel.

Tudom sokan mondják hogy a szex szerelmi kapcsolatban a legtökéletesebb de ez nem mindig van igy.

Volt egy barátnöm ugyanolyan gátlástalan mint én bevettünk egy lányt harmadiknak nagyon szerettük egymást a csaj semmit nem jelentett csak egy "játékszer" volt mégis mind a ketten gyorsabban mentünk el mint egyébként ... az ujdonság varázsa .

2012. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 The Deathworm ***** válasza:

ha ,,értelmes, segítőkész" válaszokat várnál, nem itt érdeklődnél...

úgysem fogod azt tenni, amit itt tanácsolnak, mert a nagy részük leír valami alap igazságot, /hülyeséget. Aki meg tanácsot ad, h mit tenne, az lehet, h tetszik, de te nem fogod azt tenni, mert nem vagy olyan mint ő, nincs a helyzetedben...

2012. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The Deathworm ***** válasza:

bocs, ,,segítő"...

nem figyeltem...

2012. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves The Deathworm


Miért ne kérhetnék itt tanácsot? Sokszor idegen emberek jobb tanácsot adnak, mit a környezetünkben élők, méghozzá azért, mert nem elfogultak, nem ismernek, és így reális tényeket, tanácsokat tudnak adni.

Ha te nem tudsz segíteni itt embereknek, akkor minek vagy ilyen oldalon fenn? Mért szúrja a szemed?!

Kérlek, ne gondold HELYETTEM, azt, hogy nem keresnék itt tanácsot...mert ezt én jobban tudom, szerintem!

2012. márc. 13. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!