Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex-el mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-el mennyi idő után alakulhat ki barátság?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele, de fontos nekem és szeretném tudni h mi van vele, meg hiányoznak a beszélgetéseink...19L
2012. márc. 12. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 hónap mulva és azóta legjobb barátok vagyunk
2012. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Én másfél év után szakítottam a barátnőmmel, rá 2 hónapra már találkozgattunk. Most néha néha szexelünk, de még barátok sem vagyunk, mert leszarjuk egymást. Szerintem lehettünk volna barátok is, de ez lett belőle.
2012. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sztem soha!
2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Ex-ekkel én nem barátkoznék a helyedben.
2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eddig se tartottam a kapcsolatot az exekkel.Igaz egyik sem volt több mint 4 év az utolsót kivéve.De pont ő került tőlem a legtávolabb az összes közül. :) Exel ne tarts kapcsolatot mert csak bekavar.
2012. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nem szerettem őt csak barátilag és csak 1 hónapot jártunk...
2012. márc. 12. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt 1 hónapos kapcsolatom is de vele már vagy 5 éve nem tartom a kapcsolatot 22F
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy exemmel vagyunk barátok csak. 3 hétig jártunk mindössze, de nekem fél évig tartott kiszeretni belőle és barátként kezelni. Ez majdnem 3 éve volt. Az egyik legjobb barátom lett, aztán nagyjából 2 hónapja egyszer csak minden ok nélkül rájöttem hogy még mindig szeretem. Azóta kib***ottul szenvedek, nem kellenek más nők, rájuk sem bírok nézni. Persze lehet hogy ez egyedi eset, de ha szeretted őt valaha, akkor barátként nem fog menni. Egyikőtök újra többet fog érezni.
2012. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha majd újra rádtalál a szerelem, eszedbe se fog nagyon jutni az exed, még olyan szinten sem, hogy de jó lenne vele beszélgetni, mert az új pasi annyira kitölt majd testileg-lelkileg. Tapasztalat.


26 N

2012. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt meghallják a lehetséges jelölteid, úgy fognak lelépni, mint a huzat, és csodálkozhatsz , hogy miért.


Mert hülyeséget csinálsz. Ha szereted, légy vele, ha meg nem, hagyd békén!

2012. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!