Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem olyan fiúra van szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem olyan fiúra van szükségem, aki meg tud nevettetni, ti hogy vagytok ezzel lányok?

Figyelt kérdés

én olyan fiúval alapból nem kezdek,aki búskomor ésatöbbi.

nekem fontos,h legyen jó humora,mosolyogjon,és rengeteget tudjak vele nevetni. Nekem ez az elsődéeges szemponmt de érdekelne,h ti h vagytok ezzel ?


2012. márc. 12. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyanra,aki szeret.
2012. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
látom a lényeget sikerült megfogni kedves első:D mondjuk nem lány vagyok de azért nekünk is fontos, hogy a másiknak legyen egy kis humor érzéke, és azért túl komolyan se vegye magát, alapba vidám ember vagyok, és fontos a humor, meg hogy tudjanak együtt nevetni 23F
2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok búskomor, lehet jó a humorom, de nem fogok mindig viccet mesélni :D. Ha olyan helyzet van azt viccesen kezelem, de tudok komoly is lenni.

Nekem számít valamennyire a lányoknál hogy vidám legyen, mosolygós, de ami igazán számít az őszinteség, szeretet, stb.

2012. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapjában véve vidám vagyok. :) És nem búskomorkodok. De amikor ilyeneket látok elmegy minden kedvem a nőktől. Csak ez számít.. akkor inkább nem érdekel :) Olyat keresek aki elfogad a gondjaimmal együtt :)
2012. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem,második,értem.Szerintem ez mindenkinek fontos.Nyilván senki nem akar lenni olyannal,akivel rosszul érzi magát,ehhez meg hozzátartozik,a humor,nevetés.De én akkor sem várom el,hogy nekem valaki egyszemélyes szórakoztatóközpont legyen.Néha búskomor lány vagyok.És.Akkor az "uram" is lehet búskomor:)
2012. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nekem még tökéletesen megfelel fluor!


Sp voltam sziasztok!

2012. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahogy múlik az idő, úgy egyre inkább más szempontokat helyez előtérbe az ember, hogy milyen partnerre is vágyik. én például 16 évesen el nem tudtam volna képzelni, hogy pocakos barátom legyen, most meg egy ilyen emberke felesége vagyok, babát várok és rettentő mód boldognak érzem magam. fontos a humor, persze, nincs jobb annál, mintha jóízűeket nevetgéltek együtt. viszont szerintem elsősorban őszinte legyen, szeressen, bízzon benned és ezután jöhetnek az egyéb elvárások.
2012. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg tudom nevettetni a lányokat, mégse kellek nekik a külsőm miatt, gyanítom h neked se.
2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz nem lány vagyok, de attól még válaszolok :D Legelső a szeretet és utána a többi. Én mindig a helyzetnek megfelelően mondom a hülyeségeimet. Eddig nem volt olyan lány aki legalább egy vigyort el ne engedett volna. Múltkor például egy szálloda dohányzó részlegén 1-2 órán keresztül nyomtam a szövegemet de úgy, hogy tele volt és mindenki szakadt a röhögéstől. Erre büszke is vagyok, de amire nem az a barátnőtéma. :(
2012. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!