Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd a barátnőm elhanyag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd a barátnőm elhanyagolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátnőmmel több mint 2 éve vagyunk együtt, és az utóbbi 2-3 hónapba kezd elhanyagolni. Ez a stílusa már decemberben kezdődött aztán karácsonykor is amikor náluk voltam 25-én akkor is inkább a gép előtt ült többnyire és nem nagyon figyelt rám. Szilvesztert külön töltöttük mert ő inkább a barátnőivel ment el buliba és ugye csaj buli volt ez ezért nem akarta hogy menjek, ez elég rosszul esett nekem mert ő volt oda nagyon azért hogy együtt bulizzunk szilveszterkor meg sok minden más. Most ott tartunk hogy heti 2 alkalommal találkozunk mert ő jön a kifogásaival hogy sok volt a dolga, fáradt, inkább később, és még sok minden más. Közben a baj ott van hogy hétköznap gyakorlatilag otthon ül a gép előtt a testvére szerint, hétvégén meg vagy elmegy a barátnőjéhez vagy bulizni és másnap reggel megy csak haza. Igaz már nagykorúak vagyunk ő 19 éves én meg 23 de a barátnőm nyakán az érettségi tanulni nem nagyon tanul rá mert hétköznap is állandóan a képernyőt bámulja főleg a facebookot és néha engem is lepattint azzal hogy ő tanul. A szüleivel beszélgettem is erről de ők aztmondják hogy 3 tantárgyból áll bukásra és egyszerűen nem tudják az okát. Az utóbbi 2-3 hétben mindig leráz engem más társasággal jár el bulizni a barátnői többségét is elhanyagolja ők is panaszkodnak rá hogy mintha más lenne. A legnagyobb gond az volt hogy pénteken el akartam hívni őt pizzázni egy új pizzériába nem akart jönni, inkább sétáltunk a parkba majd neki eszébe jutott hogy dolga akadt így hazasietett. Hogy mi a gond nem tudom már próbáltam rá hatni de nagyon úgy érzem hogy ebből szakítás lesz :( Szerintetek mit csináljak hogy hassak rá meg hogy ne hanyagoljon el engem ennyire? Már sok mindennel próbálkoztam hogy észrevegye hogy mi a probléma de sajnos reménytelen.
2012. márc. 11. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Time to move on.
2012. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tippelek: új pasi, facebook-függő,drog?
2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vele rágd át a problémát erre csak ő tudja a megfelelő választ.
2012. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sajna! :(

Én a más társaságban keresném az okot, vagy az új lovagot is. Gyanús, hogy akadt valaki, vagy valaki nagyon tetszik neki, akiről álmodozik. Ez hogy másokkal megy el bulizni, meg a parkban faképnél hagy, elég durva koptatás jele.


2 éve vagytok együtt, talán még egy beszélgetést megér. Szervezz meg vele egy nyugodt órát, amikor beszélgethettek a kapcsolatotokról. És próbáld megtudni a szándékait, érzéseit.


Nem sok esélyt adok a dolognak,csak elhessegetné szerintem a témát, veled együtt.


Rákényszeríteni semmit nem tudsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy a beszélgetés után büszkén te otthagyod. Vagy csak simán te ne keresd. Hagyd egy kicsit magára. Ha hiányoznál neki, úgyis jelentkezni fog. Ha meg nem...ilyen korú lányoknál könnyen előfordul az is!

2012. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen valószínű hogy a másik társaságban megtalálta a helyét és nincs az sem kizárva hogy van neki valakije. Van egy ismerősöm ő szombaton látta őt egy buliban és nagyon látta hogy együtt van valakivel de nem tudta biztosra megmondani hogy az barátság volt vagy randi vagy egyéb más mert soha nem látta őket ölelkezni meg csókolózni sem.

Most én is azon vagyok hogy ma vagy holnap estefele átmegyek hozzá kicsit beszélgetni erről arról, mert ez így már nem állapot hogy csak úgy lekoptat. Ha lelki gondja van akkor arra úgy is ráfogok jönni mert könnyen ki lehet belőle szedni dolgokat ha kicsit össze zavarom, és erre próbálok most ráutazni. Ha van neki valakije vagy már nem szeret akkor és szakítani akar akkor azt is valahogy kiszedem belőle. Én már sejtem hogy már nem a szerelem miatt van még velem együtt, elég sok mindent adtam meg neki és ugye mint lelkipásztor néha jó vagyok neki. Hát nem tudom mi lesz ebből én mindenképp igyekezni fogok hogy jól süljön ki a dolog.

2012. márc. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!